انجمن

مشکل دریافت ایمیل در وردپرس  (۴ نوشته)

• qasem1368

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۰

یک هفته ای هست که ایمیل نظرات کاربران برای من نمیاد. همچنین ایمیل ریکاوری پسوورد هم برای کاربران سایت من نمیاد.. قبل این هفته مشکلی نداشت و تمام ایمیل ها میومد ولی جدیدا نمیاد..در تنظیمات هم دستکاری نکردم..میشه راهنماییم کنید چطور این مشکل را حل کنم؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - musica
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۳

qasem1368 گفت:
    یک هفته ای هست که ایمیل نظرات کاربران برای من نمیاد. همچنین ایمیل ریکاوری پسوورد هم برای کاربران سایت من نمیاد.. قبل این هفته مشکلی نداشت و تمام ایمیل ها میومد ولی جدیدا نمیاد..در تنظیمات هم دستکاری نکردم..میشه راهنماییم کنید چطور این مشکل را حل کنم؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید لطفا در ابتدا با توجه به اینکه می فرمایید در تنظیمات دستی برده نشده به هاستینگتون اطلاع بدین بررسی کنن اگر مشکل حل نشده اطلاع بدین و اگر حل شد از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

qasem1368
  • qasem1368

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید لطفا در ابتدا با توجه به اینکه می فرمایید در تنظیمات دستی برده نشده به هاستینگتون اطلاع بدین بررسی کنن اگر مشکل حل نشده اطلاع بدین و اگر حل شد از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

هاستینگ گفتن وردپرس به صورت پیشفرض از phpmail استفاده میکنه برای ارسال ایمیل شما باید این رو تبدیل به smtp کنید .
    برای این کار باید چیکار کرد؟ لطفا واضح توضیح بدین..من زیاد وارد نیستم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۵

qasem1368 گفت:

هاستینگ گفتن وردپرس به صورت پیشفرض از phpmail استفاده میکنه برای ارسال ایمیل شما باید این رو تبدیل به smtp کنید .
    برای این کار باید چیکار کرد؟ لطفا واضح توضیح بدین..من زیاد وارد نیستم

اصلا متوجه توضیحات شما نشدم !

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.