انجمن

راهنمایی در انتخاب قالب  (۳ نوشته)

• nicholasman206

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۱

من چندبار از قالب های رایگان استفاده کردم و سایت رو روی لوکال و یا هاست بالا اوردم. اینبار برای کار حساس تری نیاز به قالب دارم و میخوام انتخاب مناسبی داشته باشم.
    کلیه عزیزان و اساتید ممنون میشم راهنمایی کنن.

هدف بنده ایجاد سایتی هست که بانک اطلاعاتی کلیه خدمات مرتبط با جشن عروسی و عقد هست
    یه چیزی تو مایه های سایت
    http://www.noarous. com
    و یا
    fidilio.com

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - ghalleryyou
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۷

nicholasman206 گفت:
    من چندبار از قالب های رایگان استفاده کردم و سایت رو روی لوکال و یا هاست بالا اوردم. اینبار برای کار حساس تری نیاز به قالب دارم و میخوام انتخاب مناسبی داشته باشم.
    کلیه عزیزان و اساتید ممنون میشم راهنمایی کنن.

هدف بنده ایجاد سایتی هست که بانک اطلاعاتی کلیه خدمات مرتبط با جشن عروسی و عقد هست
    یه چیزی تو مایه های سایت
    http://www.noarous. com
    و یا
    fidilio.com

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در این باره راهنمایی در مورد انتخاب قالب مقداری سخت می باشد به خصوص اینکه یه کار متفاوت به نظر میرسد در مورد اینکه سیستم کاری شما نیاز به چه امکاناتی دارد صحبت نکردین ! چون فقط قالب مهم نیست باید بررسی شود ببینیم وردپرس توانایی انجام نیاز شما رو دارد یا نه در ضمن بحث در مورد مسائل تجاری داخل انجمن خلاف قوانین محسوب میشه در صورتی که تمایل به راهنمایی به صورت تجاری هست باید ایمیلتون رو قرار بدید تا اگر از دوستان کسی تمایل به همکاری در این زمینه با شما رو داشت به صورت ایمیل با شما در ارتباط باشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• nicholasman206

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۹

تشکر اقای فلاح نیت که همیشه به پست های بنده پاسخ می دین.
    چون من فقط با چند قالب رایگان کار کردم، احساس میکنم دانشم برای انتخاب چنین قالبی زیاد نیست.
    فکر کنم امکانات مور نیاز رو بشه با افزونه هم برای هر قالبی استفاده کرد اما
    1- داشتن منو و زیر منو های قوی و زیبا (ممکنه 40-50 زیر منو نیاز باشه و باید فیلتر و یا گزینه ای برای انتخاب شهر هم در نظر گرفته بشه)
    2- همینطور امکان اضافه کردن توضیحات کامل برای هر فروشنده. مثلا فروشگاه ایکس- محصولات- ادرس- تصاویر- قیمت- نقشه و ... در چند تب جداگانه نمایش داده شود.
    مانند :
    لینک
    اقای فلاح نیت، شما چه قالبی رو پیشنهاد میکنید؟ اگه پولی هم باشه مشکلی در پرداخت ندارم. اما نمیخوام در انتخابم اشتباه کنم و زمان و سرمایه ام رو بی خود طلف کنم.

درضمن آگهی تجاری نیست و صرفا جهت ساخت سایت هست که قراره این اطلاعات فعلا بصورت کاملا رایگان بر روی سایت قرار داده بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.