انجمن

به هم ریختگی صفحه در پوسته ‌BlogBus  (۱۱ نوشته)

• rakhshs

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۸

دوستان عزیز صفحه پوسته سایتم که از قالب بلاگ باس استفاده میکنم به هم ریخته.یعنی ساید بار ها به جای اینکه در کنار صفحه سمت چپ نشان داده بشن،پایین صفحه نشان داده میشن.عکس هم گذاشتم
    ممنون میشم راهنمایی کنید @},-

http://i33.tinypic.com/15x5p0.png
    http://i35.tinypic.com/wwkubq.png

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۳:۲۴

سلام
    مربوط به استايل بايد باشه و با كمي دستكاري حل ميشه البته من اين پوسته رو ندارم كه براتون چك كنم. لينك دانلود بدين. @},-

• rakhshs

آفلاین
    عضو
    ۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۴:۰۳

لینک دانلود:http://wp-persian.com/get/themes/blogbus.zip
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید @},-
    آدرس سایت:www.rakhsh.org

• OMID

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۰:۵۶

بچه ها یه همچین مشکلی واسه منم پیش اومده.(ساید بارم جابه جا شده)
    خواهشا راهنمایی کنید.

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    ۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۹:۱۹

آقا من نصب كردم بدون هيچ مشكلي تو همه مرورگرها نشون داده ميشه.

• rakhshs

آفلاین
    عضو
    ۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۱:۰۲

بله درست میفرمایید.تو مدت یک هفته ای هم که من استفاده کردم مشکلی نداشت.ولی دیروز صبح یک دفعه به هم ریخت.
    به نظرتون چه کار کنم؟
    کلا هر پوسته ای رو که قرار میدم که مثل همین پوسته ساید بار داره به همین شکل نشون میده.یعنی ساید بار اول رو به پایین صفحه منتقل میکنه.
    مشکل از کجاست؟

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    ۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۷

من سايتتونو با هر 2 پوسته‌اي كه امروز عوض كردين چك كردم موردي نداشت. شايد مشكل از يكي از ابزاركها يا پستها بوده.

• rakhshs

آفلاین
    عضو
    ۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۱

سپاسگزارم محسن عزیز @},-

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    ۱۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۱۵

من هم این مشکل را دارم یعنی ساید بار وبلاگ اومده در کنار آخرین پست قرار گرفته . اول برای رفع این مشکل عکس های پست های صفحه ی اول رو کوچیک تر کردم درست نشد بعد هم align نوشته ها روی justify (چینش به صورت کامل ) تنظیم شده بود برداشتم , ولی باز هم درست نشد . ادرس سایتی هم که سایدبارش مشکل داره هست : http://www.tinydl.net . نمی دونم باید چجوری درست بشه در این تاپیک هم که حل شده علامت خورده راه حلی بیان نشده . آیا راه حلی برای این موضوع وجود داره ؟
    ممنون

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۰:۵۶

سوال اساسی برای جواب دادن به این موضوع اینه که ، آیا شما از ادیتور "دیداری" استفاده می کنید؟
    اگر جواب مثبته که ، به احتمال زیاد مشکل از همونجاست (اگر قالب قبلاً درست بوده و به یکباره خراب شده ...)
    راه حل هم اینه که پست های صفحه ی اصلی رو یکی یک ویرایش کنید ( بهتره به صورت پیشنویس در بیارید...) و دوباره صفحه ی اول سایت رو ببینید و ببینید درست شده یا نه...(این کار رو برای همه ی پست ها انجام بدید...)
    نکته اینجاست که با توجه به اینکه خیلی ها دوست دارند مطالبشون رو از ورد به ادیتور وردپرس کپی پیست کنند یا از سایت دیگری کپی میکنند ( در واقع علاقه به کپی پیست دارند) با استفاده از ادیتور دیداری ، کد های دیگری به پست شما اضافه میشه که ساختار پوسته رو به هم میریزه و این مشکلات به وجود میاد...

• مهدی سالاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۹
    ۱۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۵:۰۱

Mizsia گفت:
    سوال اساسی برای جواب دادن به این موضوع اینه که ، آیا شما از ادیتور "دیداری" استفاده می کنید؟
    اگر جواب مثبته که ، به احتمال زیاد مشکل از همونجاست (اگر قالب قبلاً درست بوده و به یکباره خراب شده ...)
    راه حل هم اینه که پست های صفحه ی اصلی رو یکی یک ویرایش کنید ( بهتره به صورت پیشنویس در بیارید...) و دوباره صفحه ی اول سایت رو ببینید و ببینید درست شده یا نه...(این کار رو برای همه ی پست ها انجام بدید...)
    نکته اینجاست که با توجه به اینکه خیلی ها دوست دارند مطالبشون رو از ورد به ادیتور وردپرس کپی پیست کنند یا از سایت دیگری کپی میکنند ( در واقع علاقه به کپی پیست دارند) با استفاده از ادیتور دیداری ، کد های دیگری به پست شما اضافه میشه که ساختار پوسته رو به هم میریزه و این مشکلات به وجود میاد...

راستش رو این مسائلی که شما گفتید خیلی حساسم مخصوصا در مورد ورد که هیچوقت ازش برای نوشتن پیش نویس پست ازش استفاده نمی کنم . مشکل در پست اوب بود , رفتو دوبازه از نو نوشتمش و درست شد . ولی تو سورس کدش وقتی هنوز درستش نکرده بودم یک نگاهی کردم دیدم که از تگ Div زیاد استفاده شده .
    ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.