انجمن

آخرین نظرات ثبت شده  (۵ نوشته)

• ArasWeb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۵

سلام
    ببخشید در آخرین نظرات چطور میتونم تنظیمی انجام بدم که خود نظرات نمایش داده بشن نه اون عنوان خبری که توی اون خبر نظر گذاشتند ...

مثلا الان اینجوریه:
    افشین در اردبیل به شکل مستقل صاحب منطقه آزاد شد

میخوام اینجوری خود نظر رو نمایش بده:
    افشین ۱۳۹۳٫۱۱٫۱۰ در ۰:۱۱ ق٫ظ
    واقعا که. تادیروز داشتن التماس میکردن تورو خدا مارو هم به ارس الحاق کنین. الان میگن برامون صرف نمیکرد به ارس الحاق بشیم. همین کارهارو کردین تا الان عقب موندین دیگه برادران عزیز

بخش نظرات رو چطور میتونم ویرایش کنم؟
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - ahang90
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید بخش نظرات مربوط به هسته خورد وردپرس هست و برای تغییرات درش شما باید داخل قالبتون فایلی به نام comments.php داشته باشید که میتونید تغییرات رو داخل اون اعمال کنید اما کد و یا افزونه ای ممکنه باشه که با قرار دادن اون داخل functions.php قالبتون این قسمت به نمایش در نیاد و عملا برداشته بشه به همین علت ابتدا آدرس سایتتون رو جهت مشاهده یکی از نظرات قرار بدین با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ArasWeb
  • ArasWeb

آفلاین
    عضو
    ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۱

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید بخش نظرات مربوط به هسته خورد وردپرس هست و برای تغییرات درش شما باید داخل قالبتون فایلی به نام comments.php داشته باشید که میتونید تغییرات رو داخل اون اعمال کنید اما کد و یا افزونه ای ممکنه باشه که با قرار دادن اون داخل functions.php قالبتون این قسمت به نمایش در نیاد و عملا برداشته بشه به همین علت ابتدا آدرس سایتتون رو جهت مشاهده یکی از نظرات قرار بدین با تشکر

زیر گالری تصاویر
    آدرس سایت : http://jolfaras.ir

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۱

پس از بررسی به عمل آمده متوجه شدم که الان در قسمت نظرات دقیقا این طوری نوشته و اینم همون چیزی بوده که شما خودتون مدنظرتون بوده :
    اکبری مهر ۱۳۹۳٫۱۱٫۱۱ در ۶:۳۶ ق٫ظ
    لذا اگر مشکلتون حل شده ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین با تشکر

• ArasWeb

آفلاین
    عضو
    ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶

amoozesh98com گفت:
    پس از بررسی به عمل آمده متوجه شدم که الان در قسمت نظرات دقیقا این طوری نوشته و اینم همون چیزی بوده که شما خودتون مدنظرتون بوده :
    اکبری مهر ۱۳۹۳٫۱۱٫۱۱ در ۶:۳۶ ق٫ظ
    لذا اگر مشکلتون حل شده ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین با تشکر

جناب فلاح نیت نه حل نشده توی صفحه اصلی میخوام خود نظر نمایش داده بشه که وقتی میزنی بره توی اون خبر توی سایت ...
    اون فایل هارو چطوری ویرایش کنم تا این خود نظر رو نمایش بده ؟؟؟
    ارادتمند : میلاد نادری

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها