انجمن

مشکل سنجاق و آپدیت پست  (۳ نوشته)

• alasht

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۴

سلام دوستان
    وردپرس من یه مشکل داره که هر چی سرچ کردم چیزی نفهمیدم خودمم نمیدونم مشکل از کجاست
    وقتی یه پست رو سنجاق میکنم و پست رو ارسال میکنم بعد از مدتی که میخوای از حالت سنجاق درش بیارم نمیشه
    تیک سنجاق رو برمیدارم ok رو میزنم و به روز رسانی میکنم پست رو ولی باز تیک سنجاق برداشته نمیشه و همچنان باقی می مونه
    و مشکل دوم اینکه بعد از ارتقا وردپرس ویرایش پست خیلی کند شده وقتی به روز رسانی رو میزنم خیلی طول میکشه تا صفحه رفرش بشه و پست آپدیت بشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۱

alasht گفت:
    سلام دوستان
    وردپرس من یه مشکل داره که هر چی سرچ کردم چیزی نفهمیدم خودمم نمیدونم مشکل از کجاست
    وقتی یه پست رو سنجاق میکنم و پست رو ارسال میکنم بعد از مدتی که میخوای از حالت سنجاق درش بیارم نمیشه
    تیک سنجاق رو برمیدارم ok رو میزنم و به روز رسانی میکنم پست رو ولی باز تیک سنجاق برداشته نمیشه و همچنان باقی می مونه
    و مشکل دوم اینکه بعد از ارتقا وردپرس ویرایش پست خیلی کند شده وقتی به روز رسانی رو میزنم خیلی طول میکشه تا صفحه رفرش بشه و پست آپدیت بشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در ارسال های خود صبر بیشتری داشته باشید تا در اسرع وقت شخص خودم یا سایر دوستان و همکاران عزیزم پاسخگو باشن در ضمن لطفا تو گوگل سرچ کنید آموزش به روز رسانی دستی وردپرس یا داخل انجمن و یه مرتبه به صورت دستی وردپرستون رو برزو رسانی کنید اگر مشکل حل نشد اطلاع بدین فقط قبل از بروز رسانی فول بکاپ یادتون نره با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• alasht

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳

سلام مجدد
    مشکل آپدیت مهم نیست مشکل سنجاق ها دردسر ساز شده
    قبل اپدیت مشکل داشت آپدیت که کردم وردپرس رو درست شد ولی دوباره چند روز بعد خراب شد
    لطفا راهنمایی کنید ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.