انجمن

مشکل با افزونه دانلود فایل (EDD) - صفحه سفید  (۹ نوشته)

• milaad85

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷

اول اینکه کل منابع فارسی و انگلیسی اینترنت رو جستجو کردم و به نتیجه‌ای نرسیدم. پس لطفا قبل از اینکه بگین قبلا صحبت شده و فلان تا آخر مطالبم رو بخونین.
    من روی دو سایت مختلف (هر دو از یک شرکت سرویس گرفتم) به محض اینکه افزونه edd رو فعال می‌کنم صفحه اصلی سایت تبدیل می‌شه به صفحه سفید مرگ وردپرس (پنل مدیریت بدون مشکل کار می‌کنه)
    روی دو تا سایت مختلفم دو پوسته مجزا نصبه که هیچ ربطی بهم ندارند. با پوسته پیشفرض وردپرس هم همین مشکل برقراره.
    نسخه‌های مختلف edd رو هم نصب و آزمایش کردم.
    افزونه‌های دیگه حذف، تغییر نام، یا غیرفعال شدند و همین edd باقی موند که مشکل همونطور برقراره.

پرونده‌های مربوط به وردپرس بارها و بارها حذف شدند، وردپرس به صورت دستی نصب شد.... پوشه wp-includes مجدد آپلود شد ولی توی اون صفحه سفید مرگ و مشکل من هیچ فرقی نداشت.

از وردپرس دیباگ گرفتم که ببینم ارور از چیه:
    میزنه:
    Notice: wpdb::escape is از رده خارج شده است از نگارش3.6! به‌جای آن از wpdb::prepare() or esc_sql() استفاده کنید.

ضمن اینکه موقع نصب وردپرس و هنوز توی mysql این ارور وجود داره:
    This server is running an unsupported MySQL version (5.0). Ask your system administrator to upgrade MySQL to improve security and features.

اون چیزی که حدس میزنم و تقریبا مطمئنم افزونه edd و پوسته‌ای که استفاده می‌کنم و خود وردپرس مشکلی ندارند.
    می‌مونه فقط هاست
    با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم درباره نسخه mysql و باقی قضایا که گفتن به هاست ما مربوط نمیشه و مشکل از نسخه mysql نیست.

یک نکته دیگه هم وجود داره اونم اینکه سرور این هاست به صورت آی پی هست. یعنی توی وردپرس بجای localhost آی پی وارد شده. نمیدونم مربوطه یا نه ولی محض احتیاط سه پرونده توی کل فایلهای افزونه edd که توش localhost بود رو به آی پی تغییر دادم باز هم مشکل برطرف نشد.

حالا اضافه بر اینها اگه کسی راه حلی "بلده" و راهی سراغ داره که من اینجا انجام نداده باشم یا نگفته باشم لطف بسیار شدیدی به من بکنه و بهم بگه باید چکار کنم.

نمیخوام از افزونه‌های مشابه (ووکامرس) یا غیره استفاده کنم. این مشکل با edd هم اعصاب‌خرد کن و هم جالب شده که واقعا از چیه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۱

سلام،
    همه چیز در پیام‌های خطایی که دریافت کردید، کاملا واضح هست و حاکی از اینه که مشکل شما از طرف هاستینگ باید باشه!

milaad85 - ahang90 - آموزش وردپرس
  • milaad85

آفلاین
    عضو
    ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۲

masoudin گفت:
    سلام،
    همه چیز در پیام‌های خطایی که دریافت کردید، کاملا واضح هست و حاکی از اینه که مشکل شما از طرف هاستینگ باید باشه!

مرسی. حالا من چجوری این مشکل برای پشتیبانی هاستینگ توضیح بدم؟ در صورتی که اونا واقعا ظاهرا چیزی از وردپرس و این افزونه نمی‌دونن. درباره نسخه mysql که گفتم، گفتند که روی این سرور چندصد سایت وردپرسی وجود داره و مشکل به نسخه اون مربوط نمیشه.
    چجوری بهشون توضیح بدم؟ بگم چی رو با چی عوض کنن؟ یا چیکار کنن که من بتونم کاری بکنم؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۴:۲۵

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید از هاستینگتون بپرسید آنتی شلر روی سرور نصب دارن ؟ و اینکه در هنگام این پرسش بپرسید که قابلیت حذف شلر به صورت ریل تایم هم لحاظ شده روی سرور ؟ اگر گفتن اره ! داخل پوشه include افزونه edd فایلی هست تحت عنوان پروسس دانلود یا به انگلیسی process download ببینید بعد از نصب این افزونه و فعال کردنش آیا این فایل داخل هاست تو پوشه include پلاگین باقی می مونه یا خیر ؟ و اطلاع بدین با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

milaad85
  • milaad85

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۰

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید از هاستینگتون بپرسید آنتی شلر روی سرور نصب دارن ؟ و اینکه در هنگام این پرسش بپرسید که قابلیت حذف شلر به صورت ریل تایم هم لحاظ شده روی سرور ؟ اگر گفتن اره ! داخل پوشه include افزونه edd فایلی هست تحت عنوان پروسس دانلود یا به انگلیسی process download ببینید بعد از نصب این افزونه و فعال کردنش آیا این فایل داخل هاست تو پوشه include پلاگین باقی می مونه یا خیر ؟ و اطلاع بدین با تشکر

سلام. این مورد رو پرسیدم. به محض اینکه جواب بدن عرض میکنم همینجا.
    اما همین موردو آزمایش کردم خودم. این فایل وجود نداره. ظاهرا به محض اینکه پوشه zip این افزونه از حالت فشرده خارج میشه این فایل از داخل /easy-digital-downloads/includes حذف میشه (حتا قبل از اینکه این افزونه فعال بشه)...
    نصب از افزونه وردپرس هم تست شد به همین صورته.

• milaad85

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۰

سلام مجدد پشتیبانی هاست جواب دادن که:

بله، روی سرور CSX نصب است و قابلیت قرنطینه کردن لحظه ای Shell ها را دارد.

آموزش وردپرس
  • ahoraarmin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۶

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا

سلام . من هم با این مشکل درگیرم . فایل process download بعد از نصب و فعالسازی افزونه حذف میشه . البته چند روز بعد از نصب با این افزونه مشکلی نداشتم . اما بعد چند روز سیستم سایت دچار مشکل شد . لطفا راهنماای کنید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷

milaad85 گفت:
    سلام مجدد پشتیبانی هاست جواب دادن که:

بله، روی سرور CSX نصب است و قابلیت قرنطینه کردن لحظه ای Shell ها را دارد.

خب عرض کردم که بعد از نصب و فعال سازی ببینید داخل پوشه ای که گفتم فایلی که گفتم هست یا حذف شده ؟ با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹

ahoraarmin گفت:

سلام . من هم با این مشکل درگیرم . فایل process download بعد از نصب و فعالسازی افزونه حذف میشه . البته چند روز بعد از نصب با این افزونه مشکلی نداشتم . اما بعد چند روز سیستم سایت دچار مشکل شد . لطفا راهنماای کنید

در این باره مشکل از سمت هاست هست که باید دستوری بدن که اون فایل حذف نشه تا زمانی که هاستینگ با این مورد همکاری لازم رو انجام نده نمیتونید استفاده کنید و یا اینکه باید هاستتون رو تغییر بدید توصیه می کنم اگر همکاری نکردن هاستتون رو تغییر بدید

در ضمن

دوست عزیز داخل تاپیک دیگران سوال نکنید در صورتی که با مشاهده متون تاپیک ها مشکلتون حل نشد لطفا با ذکر عنوان مناسب تاپیک جدید ایجاد کنید تا راهنمایی بشید با تشکر

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها