انجمن

افزونه DW Question & Answer  (۳ نوشته)

• msalavati

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۷

سلام
    من افزونه رو نصب کردم خوب هم کار کرد اما میخواستم یکی از برگه ها رو حذف کنم اشتباه رخ داد و هر دو برگه حذف شد .افزونه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما دیگه از برگه ها خبری نبود.چکار کنم؟
    در ضمن برای این افزونه کاربر ها چگونه باید عضو بشن؟من دنبال یک افزونه ای هستم که یکطرفه باشه که کاربر فقط سوال کنه منم پایینش جواب بدم.ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۴:۵۱

msalavati گفت:
    سلام
    من افزونه رو نصب کردم خوب هم کار کرد اما میخواستم یکی از برگه ها رو حذف کنم اشتباه رخ داد و هر دو برگه حذف شد .افزونه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما دیگه از برگه ها خبری نبود.چکار کنم؟
    در ضمن برای این افزونه کاربر ها چگونه باید عضو بشن؟من دنبال یک افزونه ای هستم که یکطرفه باشه که کاربر فقط سوال کنه منم پایینش جواب بدم.ممنون

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید برای انجام این کار میتونید حتی بدون افزونه هم این کارو انجام بدین میتونید با قابلیت slug در وردپرس دسته بندی ایجاد کنید میتونید برای هر دسته هم single خاصی تعریف کنید و داخل اون single کامنت هم بزارید که بتونن سوالشون رو به نسبت هر دسته خاص بپرسن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۴

والا نمیدونم چه طوری بهت بگم ببین مثلا میری تو پوشه قالب از روی فایل category.php یه کپی میگری و میزاری category-soal.php مثلا بعدش میری تو پنل ادمین وردپرس میری تو دسته بندی ها یه دسته بندی درست می کنی با نام soal یعنی نامک لاتینش باید باشه soal و بعدش ذخیرش کنی بعدش که وارد این صفحه میشی مثلا تو آدرس زیر

example.com/soal این داره کد هاشو ظاهرش از روی category-soal.php خونده میشه برای انجام این کار نیازمند یه مقدرای اطلاعات پایه ای در مورد کد نویسی به زبان php و آشنایی 50 درصدی برای طراحی قالب وردپرس و تگ های وردپرس هست برای همین اطلاعات خودون رو افزایش بدین مقداری چون راهنمایی لازم رو کردم حالا خودون یه مقداری تحقیق کنید تا مشکلتون رو حل کنید چون این موارد مقداری زمان بره و تو انجمن هم درحد راهنمایی تایم برای کمک هست در پایان مشکلتون حل شد ممنون میشم تاپیک رو حل شده قرار بدین یا اگر حل نشده بدون ارسال پست جدید صبور باشید تا اگر کسی مجدد امکان راهنمایی داشت اقدام به ارسال پاسخ کامل تری کنه در ضمن برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه با تشکر
    ارادمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع