انجمن

انتقال سايت به سايت ديگر  (۶ نوشته)

• saeed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۲

سلام خدمت دوستان
    به يه مشکلي برخوردم
    اونم اينه که من از يه قالب رايگان استفاده ميکنم که براي سايت ديگه س
    وقتي بعداز اسم سايتم مثلاً http://www.mysite.ir/hsdb هر اسمي کلمه اي چيزي مينويسم به طور خودکار منتقل ميشه به سايت ديگه.
    سرچ کردم و يه جا گفته بودن از افزونه ست يه جا گفتن از فايل htaccess
    ولي از قالبه چون قالب رو عوض ميکنم درست ميشه...
    و توي قالب جديد مي نويسه صفجه مورد نظر يافت نشد
    ميخواستم بدونم چجوري ميتونم اين مشکل رو حل کنم
    «با تشکر»

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ahang90
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۳

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید اصلا متوجه منظورتون نشدم ! منظورتون اینکه که وقتی آدرس اشتباهی رو وارد می کنید روی سایتتون میره تو یه سایت دیگه ؟ با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

saeed
  • saeed

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۰

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید اصلا متوجه منظورتون نشدم ! منظورتون اینکه که وقتی آدرس اشتباهی رو وارد می کنید روی سایتتون میره تو یه سایت دیگه ؟ با تشکر

آدرس اشتباه نه !
    فرض رو بر اين بگيريم که سايت من mysite.ir هست و من اسکريپت example رو روي هاستم نصب کردم!
    حالا ميخوام برم به اسکريپت mysite.ir/example به سايتي که قالب براي اونه منتقل ميشه !
    حالا اگه يکي يه صفحه اي از سايت رو بخواد به صورت دستي وارد کنه و اشتباه وارد کنه ميره تو يه سايت ديگه!
    براي مثال اگه کسي بخواد به فرم تماس با ما که آدرسش "mysite.ir/contact" هست رو دستي وارده کنه و از لينک داخل سايت استفاده نکنه و اشتباهاً يه حرفي از کلمه contact رو اشتباه بزنه ميره تو اون سايت
    چون معمولاً وقتي در ادامه آدرس سايت بعد از اسلَش، هر اسمي ، کلمه اي ، حرفي چيزي بنويسي بايد ريدايرکت بشه به خود همون سايت ! يعني اين چيزي بود که من تا به حال ديده بودم.
    اميدوارم منظورمو درست رسونده باشم
    با تشکر

• as.saeed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    ۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۲

mahtabmusic گفت:

آدرس اشتباه نه !
    فرض رو بر اين بگيريم که سايت من mysite.ir هست و من اسکريپت example رو روي هاستم نصب کردم!
    حالا ميخوام برم به اسکريپت mysite.ir/example به سايتي که قالب براي اونه منتقل ميشه !
    حالا اگه يکي يه صفحه اي از سايت رو بخواد به صورت دستي وارد کنه و اشتباه وارد کنه ميره تو يه سايت ديگه!
    براي مثال اگه کسي بخواد به فرم تماس با ما که آدرسش "mysite.ir/contact" هست رو دستي وارده کنه و از لينک داخل سايت استفاده نکنه و اشتباهاً يه حرفي از کلمه contact رو اشتباه بزنه ميره تو اون سايت
    چون معمولاً وقتي در ادامه آدرس سايت بعد از اسلَش، هر اسمي ، کلمه اي ، حرفي چيزي بنويسي بايد ريدايرکت بشه به خود همون سايت ! يعني اين چيزي بود که من تا به حال ديده بودم.
    اميدوارم منظورمو درست رسونده باشم
    با تشکر

سلام دوست عزیز....
    اوالندش, وقتی شما سایت رو راه اندازی کردی..هر پوشه ای که توی poblic/html میسازی..آدرسش بهد آدرس سایته...

دومنش, شما تا وقتی که آدرسی مثله contact ایجاد نکنی و سایت اون رو شناسایی نکنه..نمیشه که ....
    سومندش, تو قالبی که شما دارید یه ادرس از سایت سازنده هستش...باید اون رو از توی ویرایشگر پاک کنید و ادرسی رو میخواهید قرار بدید.
    امیدوارم تونسته باشم بخشی از مشکلتون رو حل کرده باشم..

• saeed

آفلاین
    عضو
    ۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲

as.saeed گفت:

سلام دوست عزیز....
    اوالندش, وقتی شما سایت رو راه اندازی کردی..هر پوشه ای که توی poblic/html میسازی..آدرسش بهد آدرس سایته...

دومنش, شما تا وقتی که آدرسی مثله contact ایجاد نکنی و سایت اون رو شناسایی نکنه..نمیشه که ....
    سومندش, تو قالبی که شما دارید یه ادرس از سایت سازنده هستش...باید اون رو از توی ویرایشگر پاک کنید و ادرسی رو میخواهید قرار بدید.
    امیدوارم تونسته باشم بخشی از مشکلتون رو حل کرده باشم..

سلام دوست عزيز
    ممنون از پاسخگوييتون
    ميدونم تا وقتي آدرس Contact نسازم همچين برگه اي وجود نداره و نميتونه پيداش کنه!
    مشکل همينجاست! چون همچين چيزي وجود نداره بايد دوباره ريدايرکت بشه رو آدرس صفحه اصلي سايت.
    ولي اين اتفاق نميوفته و ميره تو يه سايت ديگه
    دقيقاً مشکل منم همينجاست که کل قالب رو زير و رو کردم و همچين کدي که مربوط به ارسال به سايت ديگه باشه نديدم.
    همه آدرسارو هم جا به جا کردم اما همچين چيزي نيست!
    من احساس ميکنم بايد مربوط به فايل js ي چيزي باشه که تو قالب فراخوني شده . وگرنه به صورت مستقيم از همچين کدي براي ريدايرکت شدن رو سايت ديگه وجود نداره!
    من الان ميخوام بدونم به جز داخل قالب کجا ميتونم دنبالش بگردم که درستش کنم

با تشکر

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۶

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من تاپیک رو حل شده مطرح کردین ممنون میشم بفرمایید از چه روشی مشکل رو حل کردین با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.