انجمن

بک آپ  (۲ نوشته)

• msalavati

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۱

سلام
    بک آپ گبری باید از روی هاست باشه یا با افزونه چون من افزونه نصب کردم و اینکه اگر شرکت هاستینگم عوض کنم میشهبعد از اون بک آپی که گرفتم استفاده کنم؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۲:۴۲

msalavati گفت:
    سلام
    بک آپ گبری باید از روی هاست باشه یا با افزونه چون من افزونه نصب کردم و اینکه اگر شرکت هاستینگم عوض کنم میشهبعد از اون بک آپی که گرفتم استفاده کنم؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید معمولا از طریق شرکت هاستینگ گرفته بشه بهتره البته باید بسته به کنترل پنل هاستتون اقدام به گرفتن فول بکاپ کنید تا بعد از انتقال به شرکت دیگری برای استفاده از فول بکاپ طی کمتر از چند دقیقه انتقال انجام بشه چون اگر دستی گرفته باشید انتقالش یه مقداری زمان بر تره با افزونه زیاد جالب نیست افزونه برای مواقع بسیار ضرروی هست که هاستینگ بکاپ نمیگیره که اونم باز خودون می تونید از داخل کنترل پنل فول بکاپ بگیرید و دانلود کنید چون بکاپی که با افزونه هم گرفته میشه تا در جای دیگری مثل کامپیوتر خودون ذخیره نیشه بهش بکاپ گفته نمیشه ! چون اگر روی هاست خودون باشه که سایت روش هست بلاخره امکان پاک شدنش هست ولی داخل سیستم خودون یا تو سرور بکاپ احتمال پاک شدنش خیلی خیلی خیلی کمتره یا میشه گفت 0 در هر صورت مشکلتون حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین ضمنا برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه با تشکر
    ارادمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها