انجمن

مشکل زبان اعداد در پوسته  (۳ نوشته)

• a2a

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۲

سلام دوستان

من پوسته statti رو خریدم و درخواست دادم که انگلیسی بشه و فروشنده این کار رو کرد اما همچنان اعداد با زبان فارسی نشون داده میشه
    حتی و من زیان کل وردپرس رو تغییر دادم به انگلیسی که اعداد تو قالب هاب دیگه انگلیسی شد اما تو این قالب همچنان فارسی هست...
    و فروشنده قالب هم همکاری و پشتیبانی نمیکنه

مشکل رو چجوری باید حل کنم ؟!
    همچنین این که اگه کسی میتونه حل کنه مشکل رو و هزینه ای داره مشکلی نیست و هزینه چقدر هست؟!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    royatemp - آموزش وردپرس - pix2pix89
  • royatemp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۸

a2a گفت:
    سلام دوستان

من پوسته statti رو خریدم و درخواست دادم که انگلیسی بشه و فروشنده این کار رو کرد اما همچنان اعداد با زبان فارسی نشون داده میشه
    حتی و من زیان کل وردپرس رو تغییر دادم به انگلیسی که اعداد تو قالب هاب دیگه انگلیسی شد اما تو این قالب همچنان فارسی هست...

همچنین این که اگه کسی میتونه حل کنه مشکل رو و هزینه ای داره مشکلی نیست و هزینه چقدر هست؟!

با سلام فونت های پیشفرض رو فارسی قرار داده شده اند باید فونت فارسی رو حذف کنید از css قالبتان
    موفق باشین

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۶

a2a گفت:
    سلام دوستان

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من در این باره اگر نیازمند کمک هستین لطفا ایمیلتون رو قرار بدین تا از دوستان اگر کسی امکان کمک داشت با شما در تماس باشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها