انجمن

مشکل ورود به پنل  (۴ نوشته)

• alighane

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۴

سلام دوستان
    من دیروز هاست خودم رو خریدم و وردپرس رو روی اون نصب کردم. dns هم تغیر دادم. گفتند که 24 ساعت طول میکشه . من 24 ساعت طول کشیدم و بالاخره تونستم وارد پنل خودم بشم . ولی هنوز 2 دقیقه با وردپرس کار نکرده بودم که وارد سایت قبلیم شدم که داخل میهن بلاگ بود و dns رو به سرور جدیدم منتقل کرده بودم. هر کاری کردم نتونستم وارد بشم دوباره تا اینکه یکی دو ساعت بعد دوباره وارد شدم ولی بازم در عرض 2 یا 3 دقیقه بعد دوباره وارد سایت قبلیم شدم.
    الانم داخل گوگل هر چی سرچ میکنم فقط سایت قبلیم برام باز میشه نمیدونم چیکار کنم.
    به دوستامم گفتم اونا که میرن وارد پنل ورد پرس من میشن و سایت وردپرس من رو میبینند ولی خودم نمیتونم وارد شم .
    لطفا کمکم کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Reza4323 - anjomanezaban
  • avestahost.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۲:۴۰

با سلام و احترام

تغییر DNS در برخی ISP ها بین 24 تا 48 ساعت به طول می انجامد.
    صبر نماید مشکل شما به زودی حل می گردد.
    در صورتی که مشکل شما حل نشد ، با سرویس دهنده اینترنت خود مورد را مطرح نمایید.

• faridaj

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۹

با سلام
    تورو خدا کمک کنید وقتی میخوام سایتو باز کنم یا وارد اکانتم بشم این پیغامو میده .

Fatal error: Call to a member function get_month_permastruct() on a non-object in /home/shooting/domains/shootingfamily.ir/public_html/wp-includes/link-template.php on line 479
    ط§ط³ظپظ†ط¯ غ±غ³غ¹غ³ ط´ غŒ ط¯ ط³ ع† ظ¾ ط¬

لطفا کمک کنید خیلیییی مممنون

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۶

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید هنوز مشکل حل نشده ؟ لطفا آدرس وب سایتتون رو بزارید جهت بررسی و دی ان اس هایی که باید ست میشدن رو هم بگید تا چک کنم ببینم صحیح ست شدن یا نه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.