انجمن

بلوک ورود کاربران ویبولتین در وردپرس  (۴ نوشته)

• mahdimh20_20

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۸

با سلام
    سایت من با نیوک و انجمن آن ویبولتین است و میخواهم اون را به وردپرس تبدیل کنم
    الان که تبدیلش کرده ام مشکلم این است که قبلا در نیوک کاربران ویبولتین با نیوک ست بود ولی با توجه به جستجوهایی که کردم متوجه شدم که امکان هماهنگ سازی کاربران ویبولتین و وردپرس وجود نداره
    1- البته افزونه ای با نام vbsso وجود دارد که گویا میتواند هماهنگ کند آیا دوستان استفاده از این افزونه را پیشنهاد میدهند من هنوز کنترل نکردم ببینم کار میکنه یا نه؟
    2- به این سایت که با نیوک هست نگاه کنید در سمت چپ بلوک آمار کاربران هست که پس از ورود به انجمن همونجا دکمه ای با عنوان خروج از سایت میاره و آمار کاربران را در زیرش مینویسه
    http://www.iromran.ir/
    در واقع من میخواهم مثل این سایت باشه اگر هم به وردپرس وصل نباشه مهم نیست فقط آمار کاربران ویبولتین را در صفحه اصلی سایت که با وردپرس هست بنویسه و اونجا بتوان به انجمن وارد یا خارج شد
    با تشکر از همکاری شما

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - تناسب اندام
  • mahdimh20_20

آفلاین
    عضو
    ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۰

با سلام
    از دوستان کسی در این مورد نمی تواند بنده را راهنمایی کند
    ممنون می شوم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۹

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من در این باره باید صبور باشید نیازی به ارسال پست جدید نیست اگر کسی امکان راهنمایی داشته باشه راهنمایی می کنه در این باره باید خدمتتون عرض کنم که باید برای شما کد نویسی اختصاصی انجام بشه میتونید ایمیلتون رو بزارید تا اگر از دوستان کسی امکان راهنمایی داشت با شما در ارتباط باشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

mahdimh20_20
  • mahdimh20_20

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۷

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من در این باره باید صبور باشید نیازی به ارسال پست جدید نیست اگر کسی امکان راهنمایی داشته باشه راهنمایی می کنه در این باره باید خدمتتون عرض کنم که باید برای شما کد نویسی اختصاصی انجام بشه میتونید ایمیلتون رو بزارید تا اگر از دوستان کسی امکان راهنمایی داشت با شما در ارتباط باشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

با سلام
    ایمیل من
    iromran@yahoo.com
    تالار گفتمان سایت من با ویبولتین و صفحه اصلی با وردپرس است
    میخواهم در یکی از ستونهای چپ یا راست وردپرس بلوکی مانند سایتهای با سیستم نیوک راه اندازی کنم به اینصورت که فرم ورود به ویبولتین و آمار کاربران عضو شده و آمار کاربران آنلاین را در آن نمایش دهم
    نیازی به متصل بودن وردپرس با ویبولتین ندارم و کاربران جدا باشند
    فقط این آمار و فرم ورود در وردپرس به نمایش در بیاید
    در صورتی که می توانید این کار را انجام دهید لطفا اطلاع رسانی کنید
    با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.