انجمن

فرم درج آگهی در سایت  (۶ نوشته)

• majnoon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰

سلام
    تازه کار هستم و با کد نویسی و ویسایت هم اشنایی ندارم
    سوالی داشتم
    ایا میشه در برنامه ورد پرس مانند این سایتhttp://www.extrapet.ir/add_Free_Notice.aspx درج اگهی رایگان و بدون عضویت ایجاد کرد؟
    اگه میشه این کار رو انجام داد..مسیر و طریق انجام اینکار رو بهم اموزش بدید
    متشکرم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۰

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من در این باره نیازمند افزونه نویسی هست که باید با برنامه نویسی به زبان php آشنا باشید که باز باید html css هم بلد باشید در غیر این صورت تحت شرایط خاص و من دراوردی بدون افزونه میشه این کار رو انجام داد که توضیح در این مورد بسیار طولانی خواهد بود و در وقت و زمان بنده نمی گنجد یا صبور باشید اگراز دوستان کسی امکان راهنمایی داشت راهنمایی نمایند یا هم که با یه برنامه نویس صحبت کنید تا براتون بنویسه افزونه رو با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

majnoon
  • majnoon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۱

سلام
    ممنونم از راهنمایی تون
    با افزونه arforms فرم اگهی رو ساختم
    اما نمیشه در برگه ها ثبتش کرد
    دو سوال باقی میمونه...چجوری فرمی رو که ساختم در برگه جدید معرفی کنم و چجوری اگهی های وارد شده رو نمایش بدم بدون اینکه خودم نقشی داشته باشم..یعنی به طور خودکار در سایت ثبت بشن
    از طریق برگه و گزینه مربوط به arforms اقدام کردم ولی برگه گزینه رو فعال نمیکنه و در اصل فقط یک عکس از برنامه arforms داره
    ممنون میشم راهنماییم کنید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۱

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید موردی که می فرمایید مثلا وقتی از افزنه contact form 7 استفاده کنید یه شورت کد میده بعد از ساخت فرم جدید اون شورت کد رو در هر برگه ای قرار بدین مواردی که داخل اون فرم قرار دادین داخل اون برگه به نمایش در میاد زمانی که دارید برگه رو مشاهده می کنید در ضمن در مورد این قضیه که میگید من نقشی نداشته باشم فکر نمی کنم افزونه رایگان فارسی بتونید پیدا کنید احتمالا برای این مورد باید افزونه خاصی براتون نوشته بشه که کار ها اتوماتیک انجام بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

majnoon
  • mahjoob

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۲

سلام
    من از quform استفاده میکنم و سیاست سایت من اینه که بعد از عضویت و پر کردن فرم آگهی توسط اعضا با تایید مدیر این فرم نمایش داده بشه (علتشم درج نشدن آگهی های نامربوط و ...)
    اما متاسفانه فقط فرم رو میبینم و مجبورم بصورت دستی مشخصات آگهی ثبت شده توسط اعضا رو در صفحه مورد نظر ثبت کنم
    در حالیکه باید بشه با افزونه ای خاص مشخصان آگهی را که با quform ثبت شده در جای خودش نمایش داد.

• yaser1366

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۷

سلام
    اگر ممکنه منو در مورد درج آگهی جذب وردپرس کار حرفه ای توی سایتتون کمک کنید
    متشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.