انجمن

چطور توی صفحه اصلی دسته بندی ها رو جداگانه کوئری کنیم؟  (۲ نوشته)

• beginner

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۲

سلام دوستان.
    عنوان تاپیک فکر میکنم مشخص باشه. البته با کوئری کردن مشکلی ندارم و کاری نداره. سوالم اینه که من الآن میام و یه پوسته اختصاصی طراحی میکنم و کد میزنم. میخوام توی صفحه اصلیش دسته بندی ها بصورت مجزا نمایش داده بشه. یعنی یه بخش برای آخرین پست های دسته مثلا آشپزی، یه دسته برای آخرین پست های پزشکی و همینطور بخش های مجزا برای آخرین پست های دسته بندی های مختلف.
    چطور میشه اینکار رو انجام داد. منظورم اینه که من نمیدونم بفرض اون کسی که تم رو استفاده میکنه ممکنه چه دسته هایی ایجاد کنه که بیام قبلش از دیتابیس بگیرم و توی صفحه اصلی تعبیه کرده باشمش.

ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید.
    تشکر...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۴

beginner گفت:
    سلام دوستان.
    عنوان تاپیک فکر میکنم مشخص باشه. البته با کوئری کردن مشکلی ندارم و کاری نداره. سوالم اینه که من الآن میام و یه پوسته اختصاصی طراحی میکنم و کد میزنم. میخوام توی صفحه اصلیش دسته بندی ها بصورت مجزا نمایش داده بشه. یعنی یه بخش برای آخرین پست های دسته مثلا آشپزی، یه دسته برای آخرین پست های پزشکی و همینطور بخش های مجزا برای آخرین پست های دسته بندی های مختلف.
    چطور میشه اینکار رو انجام داد. منظورم اینه که من نمیدونم بفرض اون کسی که تم رو استفاده میکنه ممکنه چه دسته هایی ایجاد کنه که بیام قبلش از دیتابیس بگیرم و توی صفحه اصلی تعبیه کرده باشمش.

ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید.
    تشکر...

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید بهترین راه استفاده از فهرست ها هست که میتونید این کارو به راحتی بدون نوشتن یه خط کد انجام بدین با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.