انجمن

مشکل عنوان در گوگل  (۴ نوشته)

• inventor2012

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۲

با سلام
    بنده افزونه Yoast WordPress SEO رو نصب کردم و مواردش رو در موقع ارسال نوشته پر میکنم و متا ها بدون مشکل توسط گوگل خوانده میشود و تنها مشکلم این هست که میخوام اونی که تو عنوان SEO: مینویسم به عنوان تایتل اینکس بشه اما اونی ایندکس میشه که اسم موضوع در حالت عادی هست یعنی بدون نصب افزونه اونجایی که اسم موضوع رو میتویسیم ایندکس یشه امدوارم منظورم رو تونسته باشم برونم

• hosein71

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴

عنوان نوشته و عنوان سئو رو یکسان بذارید. تفاوت داشته باشن برای سئو بده. عناون نوشته های شما تو تگ h2 قرار میگیره که اهمیت بیشتری داره.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۰

inventor2012 گفت:
    با سلام
    بنده افزونه Yoast WordPress SEO رو نصب کردم و مواردش رو در موقع ارسال نوشته پر میکنم و متا ها بدون مشکل توسط گوگل خوانده میشود و تنها مشکلم این هست که میخوام اونی که تو عنوان SEO: مینویسم به عنوان تایتل اینکس بشه اما اونی ایندکس میشه که اسم موضوع در حالت عادی هست یعنی بدون نصب افزونه اونجایی که اسم موضوع رو میتویسیم ایندکس یشه امدوارم منظورم رو تونسته باشم برونم

کاربر محترم پیگیر تاپیکی که ایجاد می کنید باشید !
    تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• inventor2012

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۷

اخه حل نشده مشکلم تو سایت های تست سئو میزنم تایتل مورد نظرم رو میخونه تو خود گوگل نمیخونه اصلا چیزی که تایتل انتخاب میکنه رو من تو کد ها پیدا نمیکنم انگار عشقی یک چیزو انتخاب میکنه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.