انجمن

بحث سئو "می شود یا می‌شود"  (۳ نوشته)

• ehsan.scholl

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۶

با سلام خدمت دوستان وردپرسی
    چند روزی هست که یک مسئله ذهنم رو به خودش مشغول کرده
    اینکه که نوشتن به صورت نیم فاصله بهتر است یا بصورت فاصله کامل
    همان طور که میدانید و دیدید در سایت وردپرس فارسی و تمامی نشریه ها و روزنامه ها و حتی کتاب ها بعضی کلمات به صورت نیم فاصله( نیم فاصله جلوگیری میکند از چسبیده شدن کلمات ) نوشته میشوند
    برای مثال "می شود » می‌شود" یا این کلمه "علاقه مندی ها » علاقه‌مندی‌ها"
    همانطور که میدانید فاصله ها در پیوند یکتا باعث میشه یک خط فاصله(-) بین کلمه ها بیفتد و این امر طبیعی است. مثلا "برچسب ها » برچسب-ها" میشود بنابراین برچسب یک کلمه جدا میشود و ها نیز جدا؛ برای موتور های جستجو کلمات اضافی مثل "می، و، با، ها، ای" حذف میشوند و کلمات کلیدی نقش سئو را ایفا میکنند، بنابراین نوشتن به این صورت "برچسب‌ها" باعث میشود که موتور جستجو این کلمه را سرِهم دریافت کند.
    میخواستم بپرسم آیا همین گونه است که من گفتم یا بحث جور دیگریست؟
    و اینکه چطور اینگونه نیم فاصله ها را ایجاد کنم
    در نرم افزار ورد و نود پد کامپیوتر کلید های ( Ctrl + - ) هست ولی در مرورگر نمیشود از آن استفاده کرد چون بنا به کلید های میانبر خود مرورگر صفحه را zoom out میکند
    از ورد هم کپی پیست که میکنم در ویرایشگر وردپرس نیم فاصله ها از بین میروند و کلمات به هم می چسبند
    راهنمایی کنید لطفا

• ehsan.scholl

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰

فاصله مجازی برای کسانی که کیبورد استاندارد فارسی دارند shift + space و برای کسانی که کیبورد معمولی فارسی دارند alt + 0157 هستش ولی فکر نکنم توی سئو تأثیر داشته باشه آخه بیشتر جستجو کنندگان نمیدونند نیم فاصله یا فاصله مجازی چی هستش. بهرحال این روند توی نشریه ها و روزنامه ها و حتی سایت های خبری بکار میره خواستید میتونید استفاده کنید.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید موضوع شما به صورت مستقیم با وردپرس در ارتباط نیست با متخصصین سئو در ارتباط بوده و از ایشان پرسش نمایید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها