انجمن

پوشه مربوط به محتوا در وردپرس چیست  (۳ نوشته)

• mazha

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲

به نام خدا
    باعرض سلام وخسته نباشید

من وردپرسم بالا نمی یاد و می خوام بدونم محتوا ونوشته های من در کدوم یکی از پوشه ها وردپرس قرار داره نامش رو ذکر کنید و ایا انها را کپی کنم ودر وردپرس جدید نوشته هتی من بالا می اید پاسخ را برام ایمیل نمایید با تشکر
    mazha1392@gmail.com

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • hosein71

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲

محتوای رسانه ای نوشته ها که شامل تصاویر، فیلم ها، و سایر فایل های آپلود شده هست در مسیر wp-content/uploads نگهداری میشه و سایر اطلاعات هر مطلب که شامل عنوان نوشته،برچسب ها ، دسته بندی،زمان و ... میشه در دیتابیس و در جداول posts و postmeta نگهداری میشه.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۸

mazha گفت:
    به نام خدا
    باعرض سلام وخسته نباشید

من وردپرسم بالا نمی یاد و می خوام بدونم محتوا ونوشته های من در کدوم یکی از پوشه ها وردپرس قرار داره نامش رو ذکر کنید و ایا انها را کپی کنم ودر وردپرس جدید نوشته هتی من بالا می اید پاسخ را برام ایمیل نمایید با تشکر
    mazha1392@gmail.com

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در جهت اینکه بخواید تمام مطلب سایت رو دقیقا مشابه به سایت فعلی در دامین دیگری استفاده کنید به قولی سایت دیگری راه اندازی کنید باید یک فول بکاپ از هاست خود تهیه کنید و بعد به هاست جدید برده و ریستور کنید که احتمالا امکان ریستور کردن توسط شما امکان پذیر نیست به همین علت به هاستینگ خود بگید تا براتون انجام بدن بعد از اون هم افزونه search and replace رو روی وردپرستون نصب کنید از قسمت پنل ادمین - ابزارها

روی عبارت گزینه search and replace کلیک کنید و و تمام تیک ها رو بزنید و آدرس دامین قبلی رو به صورت کامل وارد کنید و داخل باکس زیری هم آدرس دامین جدید و replace رو بزنید تا آدرس های داخل دیتا بیس هم آبدیت بشه در ضمن قبل از اینکار دو سطر کد زیر رو داخل فایل wp-config.php با آدرس دامین جدید بزارید و بعد اقدام به کاری که گفتم کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

define('WP_HOME','http://yourdomain.com');
    define('WP_SITEURL','http://yourdomain.com');

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها