انجمن

افسودن سبد خرید  (۷ نوشته)

• erfan-gh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴

سلام خدمت همه دوستان.
    من یک سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردم.
    فروشگاه کروز
    با شرکت پست هم قرارداد بستم و اونا هم بهم یه یوزر پسورد پست دادن که محصولاتمو اونجا بزارم.
    حالا کاری که من میخوام بکنم اینه که یه دکمه افزودن به سبد خرید تو سایتم داشته باشم که مشتری بعد از اینکه جنس های انتخابی رو به سبد خرید اضافه کرد بتونه ادامه عملیات رو انجام بده.
    ممنون میشم کمکم کنید.

• trust toiler

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴

با سلام و احترام

فکر نمیکنید بهتر باشد تا از سیستم فروشگاه ساز پرستاشاپ استفاده کنید؟

این اسکریپت را نصب کنید. تمام امکانات مورد نظر شمارا داراست

ارادتمندم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • hosein71

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶

سلام. برای راه اندازی فروشگاه از افزونه فروشگاه ساز استفاده کنید مانند woocommerce. گزینه سبد خرید هم برای قرار دادن در سایدبار داره.

erfan-gh
  • erfan-gh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۶

hosein71 گفت:
    سلام. برای راه اندازی فروشگاه از افزونه فروشگاه ساز استفاده کنید مانند woocommerce. گزینه سبد خرید هم برای قرار دادن در سایدبار داره.

نمیدونم اما خودم به یه جاهایی رسیدم.
    اگه ممکنه سایت بنده رو ببین بعد نظرتو بگو اگه ماری هست که انجام بدم تا بهتر بشه.
    خیلی ممنون میشم کمک کنی

آموزش وردپرس
  • hosein71

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱

ممکنه تو بخش ابزارک ها یه ابزارک برای این کار وجود داشته باشه. اگر نبود به بخش فهرست برو و از اونجا برگه ای که مربوط به سبد خرید میشه (تو بخش برگه ها هست) رو به منو اضافه کن تا تو منو نشون داده بشه.

erfan-gh
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۷

hosein71 گفت:
    ممکنه تو بخش ابزارک ها یه ابزارک برای این کار وجود داشته باشه. اگر نبود به بخش فهرست برو و از اونجا برگه ای که مربوط به سبد خرید میشه (تو بخش برگه ها هست) رو به منو اضافه کن تا تو منو نشون داده بشه.

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    لطفا در صورتی که در مورد مسئله ای اطلاعات کافی ندارید پستی جهت افزایش تعداد پست هاتون ارسال نکنید ! با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۷

erfan-gh گفت:

نمیدونم اما خودم به یه جاهایی رسیدم.
    اگه ممکنه سایت بنده رو ببین بعد نظرتو بگو اگه ماری هست که انجام بدم تا بهتر بشه.
    خیلی ممنون میشم کمک کنی

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    یک بعد از نصب افزونه ووکامرس به شما پیامی مبنی بر ایجاد برگه های مورد نیاز داده می شود که یک مورد نیز سبد خرید می باشد شما نیز بعد از تایید این مورد وقتی از قابلیت فهرست در قالب وردپرسیتتون استفاده کنید به صورت اتومات این برگه ها به فهرست شما اضافه میشه ! و برای حذف هر کدام از برگه هایی که به فروشگاه مربوط میشه و مورد نیازتون نیست می تونید به پنل ادمین وردپرس - نمایش - فهرست ها برید و اون مورد رو باز کنید و حذف رو بزنید در ضمن برای قرار دادن سبد خرید در منو کناری یا موقعیت ابزارک مورد نظرتون به پنل ادمین - نمایش - ابزارک ها برید و بعدش ابزارک سبد خرید رو در مکارن مورد نظر قرار بدید و ذخیره کنید در ضمن پس از بررسی که از وب سایت شما شد متوجه شدم که الان آدرس وب سایتی که در نام شما وجود داره متصل هست به وب سایتی جهت خرید به صورت پستی که نیاز به راه اندازی فروشگاه ندارید لذا این تاپیک کم لن یکم محسوب میشه لطفا اگر به نتیجه رسیدید تاپیک رو حل شده قرار بدین تا از ارسال اسپم و به زحمت افتادن مدیران و سایر دوستان جلوگیری بشه باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.