انجمن

افزونه easy digital downloads درست کار نمیکنه چرا؟  (۱۵ نوشته)

• abolfazell

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷

سلام و عرض ادب دوستان
    ان افزونه easy digital downloads چرا درست کار نمیکنه
    بنده با کلی سعی و تلاش تونستم مشکلاتی که داشت رو رفع کنم
    اما این مشکلش هنوز باقی مونده
    لطف کنید اول برید سایتم تا مرحله به مرحله پیش بریم nevisandeh.net
    مشکلش اینه که وقتی یک پستی رو میفروشه هنوز داخل سایت نمایش داده میشه و هر فرد دیگه ای هم میتونه اونو بخره
    بنده از چند جا یعنی هم در بخش پیکر بندی ها محدودیت دانلود رو روی 1 میگذارم
    هم زمان نشر یک دانلود
    کسی میتونه کمکم کنه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    forklift
  • hosein71

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۲

شما میخواید هر محصول رو فقط یک بار بشه خرید؟ (یک نفر بخره)

محدودیت دانلود برای اینه که وقتی یک نفر فایل رو خریداری کرد، بتونه در آینده نیز اون رو دانلود کنه. وقتی روی 1 باشه یعنی اگه خریدار بخواد بعدا دوباره فایل رو دانلود کنه باید دوباره پولش رو پرداخت کنه.

abolfazell
  • abolfazell

آفلاین
    عضو
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۹

ممنون از پاسخ
    پس من باید چه بکنم؟
    من حتما باید هر محصول رو فقط به یک نفر بفروشم اونو باید چه کنم؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۰

abolfazell گفت:
    ممنون از پاسخ
    پس من باید چه بکنم؟
    من حتما باید هر محصول رو فقط به یک نفر بفروشم اونو باید چه کنم؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید

دوست عزیز مبهم توضیح میدین یعنی میخواید هر محصولی که قصد فروش دارید رو فقط به یک نفر بفروشید ! بهتره این طوری بگم

یه بنده خدایی هست به اسم مسلم فلاح نیت با فولان کارت ملی که با کارت ملی این آقا داخل ایران کسی نیست ! خارج رو نمیدونم :d حالا شما میخواید محصول x رو به آقای شماره ملی منحصر به فرد یعنی همون مسلم فلاح نیت بفروشید ولا غیر ! و دیگه به هیچ شخصی قرار نیست بفروشید ؟ یا اینکه نه قصد دارید هر نفری که خرید می کنه فقط بتونه روی یک سیستم استفاده کنه نمیدونم فقط یه بار بتونه دانلود کنه یا منظورتون از این کار جلوگیری از تبادل لینک هست و این طور موارد ؟ لطفا واضح تر بگید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر ، مدیران محترم یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و مجددا نیازی به توضیحات بیشتر توسط سایر کاربران محترم نیست و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

abolfazell
  • hosein71

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۴

اگر کد نویسی بلدید میتونید راحت بنویسید که پس از یک بار فروش محصول از حالت نمایش خارج بشه.
    راه سخت تر و آخر اینه که به طور دستی وقتی فروش رفت از حالت نمایش عمومی در بیارید مطلب رو. اگر راه حلی پیدا کردم اطلاع میدم.

abolfazell
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۰

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    نیازی به کد نویسی نیست اگر قرار به نمایش ندادن مطلب بعد از خرید باشه میتونید افزونه هایی که مطلب رو انقضا می کنن نصب کنید و بعد هم تنظیم کنید که در تاریخ معینی انقضا بشه مطلب که دیگه مطلب نشون داده نمیشه و کسی هم نمیتونه اون مورد رو بخره با تشکر

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

abolfazell
  • abolfazell

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۵

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید

دوست عزیز مبهم توضیح میدین یعنی میخواید هر محصولی که قصد فروش دارید رو فقط به یک نفر بفروشید ! بهتره این طوری بگم

یه بنده خدایی هست به اسم مسلم فلاح نیت با فولان کارت ملی که با کارت ملی این آقا داخل ایران کسی نیست ! خارج رو نمیدونم :d حالا شما میخواید محصول x رو به آقای شماره ملی منحصر به فرد یعنی همون مسلم فلاح نیت بفروشید ولا غیر ! و دیگه به هیچ شخصی قرار نیست بفروشید ؟ یا اینکه نه قصد دارید هر نفری که خرید می کنه فقط بتونه روی یک سیستم استفاده کنه نمیدونم فقط یه بار بتونه دانلود کنه یا منظورتون از این کار جلوگیری از تبادل لینک هست و این طور موارد ؟ لطفا واضح تر بگید با تشکر

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر ، مدیران محترم یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و مجددا نیازی به توضیحات بیشتر توسط سایر کاربران محترم نیست و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

سلام
    من فروشگاه مطالب اختصاصی دارم
    مثلا محصولی با نام
    آموزش پخت قرمه سبزی که به صورت کاملا اختصاصی نوشته شده
    من این محصول رو فقط و فقط به یک نفر میفروشم و دوست دارم به صورت اتوماتیک این محصول از داخل سایتم حذف بشه تا به فرد دیگری فروخته نشود
    اگر هنوز هم مبهم هست بگید

• abolfazell

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۶

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    نیازی به کد نویسی نیست اگر قرار به نمایش ندادن مطلب بعد از خرید باشه میتونید افزونه هایی که مطلب رو انقضا می کنن نصب کنید و بعد هم تنظیم کنید که در تاریخ معینی انقضا بشه مطلب که دیگه مطلب نشون داده نمیشه و کسی هم نمیتونه اون مورد رو بخره با تشکر

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

این افزونه ای که میفرمایید میتونه کاری کنه که پس از فروش مطلب رو بدون انقضا کنه و از داخل سایت بر داره و دیگه نمایش نده؟؟
    میتونید این افزونه و راه های دریافتش رو معرفی کنید؟

• abolfazell

آفلاین
    عضو
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۷

hosein71 گفت:
    اگر کد نویسی بلدید میتونید راحت بنویسید که پس از یک بار فروش محصول از حالت نمایش خارج بشه.
    راه سخت تر و آخر اینه که به طور دستی وقتی فروش رفت از حالت نمایش عمومی در بیارید مطلب رو. اگر راه حلی پیدا کردم اطلاع میدم.

متاسفانه کد نویسی بلد نیستم
    ممنون میشم پس از یافتن راه حل جواب رو به بنده هم بگید
    به نظرتون کدنویسی چنین چیزی چقدر هزینه میتونه داشته باشه؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸

abolfazell گفت:

متاسفانه کد نویسی بلد نیستم
    ممنون میشم پس از یافتن راه حل جواب رو به بنده هم بگید
    به نظرتون کدنویسی چنین چیزی چقدر هزینه میتونه داشته باشه؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست گرامی افزونه ای که به شما معرفی کردم ضرف مدت معینی مطلب رو حذف می کنه نمی تونه تشخیص بده که اون محصول خریده شده یا خیر در صورتی که بخواید این مورد انجام بشه براتون بحث میشه تجاری بنا براین بحث تجاری داخل انجمن خلاف قوانین انجمن محسوب میشه و قانون برای همه یکسان هست لذا فقط با اجازه ناظر و مدیران کل محترم می تونید ایمیلتون رو قرار بدید تا اگر کسی امکان انجام داشت با شما در ارتباط باشه با تشکر

• azizpour

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۰

سلام
    در این افزونه easy digital downloads من یک سایتی را راه اندازی کردم و به یک مشکل بر خوردم
    من تمام مراحل رو رفتم و سایتم رو ایجاد کردم و بعداز اتمام خواستم یک تست بگیرم که وقتی تست گرفتم رفتم سایتم:
    iaukaraj.ir
    صفحه اول اومد سپس محصولاتشم اضافه شده بود و وقتی دگمه دانلود رو میزنم میره به صفحه خرید محصول سپس دگمه پرداخت رو میزنم تا برسه به مرحله ورود به درگاه بانکی . وقتی به درگاه بانکی وارد میشم اگر اطلاعات بانکی ام را وارد کنم و پرداخت کنم اتوماتیک میرم به سایت خودم و فایل رو دانلود می کنم اما مشکل اینه که هر شخصی بیاد به درگاه بانکی وارد بشه و از دو دگمه پرداخت و انصراف که موجود هستش را اگر انصراف بزنه به داخل سایت برگشت میخوره اما اینجا مشکل اصلی اینه که وقتی انصراف بزنه برگرده سایتم فونتش قاط قاطی نوشته میشه
    لطفا از متخصصان عزیزبه شرایطی که گفتم مراحل رو برن جلو و ببینن مشکل از کجاست و راهنماییم کنن تا درستش کنم.
    با سپاس فراوان
    ممنون از لطفتون

• reza14

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۰

سلام
    من فروشگاه فایل دارم و قبلا از ووکامرس استفاده میکردم و الان edd رو نصب کردم
    میخواستم ببینم میشه محصولات دانلودیم رو از ووکامرس وارد (درون ریزی) edd کنم؟
    ممنون

• طراحی بنر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷

دوست عزیز مشکلتونو واضح تر بفرمایید تا راهنماییتون کنم ؟؟؟؟؟

• avazhe

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷

سلام افزونه easy digital downloads منسوخ شده میتونید از افزونه های مشابه استفاده کنید
    __________________________________________________________________-
    دانلود مقاله

• avazhe

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰

نسخه جدید easy digital رو نصب کنبد
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    کانال یزد
    دورهمی یزدی ها