انجمن

مشکل آپلود عکس  (۳ نوشته)

• navid12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷

سلام خسته نباشید دوستان ید همتونم مبارک
    بنده قالب سایتم رو عوض کردم و پلاگین نیم رخ رو هم نصب کردم بعد از نصب این پلاگین کلآ هم هنگام ارسال نظر ارور Function ... میداد البته فرستاده می شد ولی زیرش این ارور میداد الان هم دیگه نمی تونم نه گالری عکس های سایت رو ببینم نه عکسی آپلود کنم! پلاگین هم غیر فعال کردم و حذف کردم ولی باز هم اتفاقی نیوفتاد! حتی قالب هم عوض کردم ولی باز هم نشد...! لطفآ راهنمایی کنید خیلی گیرم

• hosein71

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰

سلام. مطمئنید مشکل از پلاگین هست؟
    یک بار با قالب جدید، همه افزونه ها را غیر فعال کنید و سپس یکی یکی آن ها را فعال کنید تا ببینید مشکل از کجاست.
    اینکه فرمودید نمیتونید عکس آپلود کنید یعنی چی؟ صفحه رسانه باز نمیشه؟ یا خطا میده؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۹

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز لطفا با توضیحات بیشتر و دقیق تر درخواست راهنمایی کنید در ضمن آیا بکاپ دارید ؟ اگر بکاپ دارید بهترین راه برگردونن بکاپ هست باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.