انجمن

مشکل با متاباکس قالب  (۸ نوشته)

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷

با سلام خدمت اساتید
    من میخوام لینک های دانلود سایت رو عوض کنم
    اول چند تا نکته رو بگم
    قبلا از قالب banda واسه سایتم استفاده میکردم که اون چهارتا متابکس (نه زمینه دلخواه که از فانکشن میسازی میشه متابکس) اختصاصی داشت با نام های (نام خواننده-نام آهنگ-لینک-لینک128)بعدا قالبمو عوض کردم و این امکانو به قالب جدیدم نیز افزودم.حالا هر کاری میکنم جای اینکه لینکای دانلود عوض شن این چهارتا متاباکس که گفتم بالکل حذف میشن یعنی لینکای دانلود میپرن.
    از روش های همشون استفاده کردم نتیجه ای نداد بازم پریدن
    افزونه Find & Replace
    ران کردن کوئری UPDATE tablename SET tablefield = replace(tablefield,"findstring","replacestring"); در دیتابیس
    بکاپ گیری و جایگزین کردن لینکای دانلود با نرم افزار notepad++ و ریستور کردن بکاپ
    افزونه wp db migrate

هیچکدوم جواب ندادن از اساتید خواهشمدنم جواب بدن چون علنا ادیت کردن 3000 پست بصورت دستی غیر ممکنه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۲

3dajoo گفت:
    با سلام خدمت اساتید
    من میخوام لینک های دانلود سایت رو عوض کنم
    اول چند تا نکته رو بگم
    قبلا از قالب banda واسه سایتم استفاده میکردم که اون چهارتا متابکس (نه زمینه دلخواه که از فانکشن میسازی میشه متابکس) اختصاصی داشت با نام های (نام خواننده-نام آهنگ-لینک-لینک128)بعدا قالبمو عوض کردم و این امکانو به قالب جدیدم نیز افزودم.حالا هر کاری میکنم جای اینکه لینکای دانلود عوض شن این چهارتا متاباکس که گفتم بالکل حذف میشن یعنی لینکای دانلود میپرن.
    از روش های همشون استفاده کردم نتیجه ای نداد بازم پریدن
    افزونه Find & Replace
    ران کردن کوئری UPDATE tablename SET tablefield = replace(tablefield,"findstring","replacestring"); در دیتابیس
    بکاپ گیری و جایگزین کردن لینکای دانلود با نرم افزار notepad++ و ریستور کردن بکاپ
    افزونه wp db migrate

هیچکدوم جواب ندادن از اساتید خواهشمدنم جواب بدن چون علنا ادیت کردن 3000 پست بصورت دستی غیر ممکنه

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست دارم در انجام این مورد کمکتون کنم بنابراین ایمیلتون رو قرار بدید تا با شما در ارتباط باشم و بعد از رسیدن به نتیجه داخل انجمن هم مطرح کنم تا سایر دوستان نیز یاد بگیرن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶

hamedsarabi@ymail.com

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۰

ایمیل ارسال شد.

• HARRIER

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۰

سلام به نظر من بهترین راه اینه ، من تو این نمونه از post_title استفاده کردم یعنی عنوان پست رو آپدیت می کنه اما می تونید به اسلاگ مورد نظر تغییرش بدید

global $wpdb;
    $find_string = 'your_string';
    $replace_string = 'replace_string';
    $where = array('post_title' => $find_string);
    $query = $wpdb->update($wpdb->prefix.'posts',array( 'post_title' => $replace_string ),$where);

if($query === false) {
    	echo 'AH IT SEEMS DOSNT WORK!!! I SHOULD FIND ANOTHER WAY.';
    }
    else {
    	echo 'SUCCESSFULLY UPDATED.';
    }
    Mr .Hamed .Org
  • Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶

تو فانکشن قالب اضافه کردم ولی نشد

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید مشکل ایشون یک مشکل بسیار بسیار بسیار پیچیده حساس و عجیب می باشد بنده بعد از 12 سال کار با هر نوع اسکریپیتی هر کاری بگید کردمو خودمو کشتم نشد نشد نشد که نشد این مشکل رو رفع کنم خیلی دوست داشتم برای کسب تجربه بیشتر خودمم که شده بتونم این مورد رو هم رفع کنم ولی تشخیص من در این باب این بوده که احتمالا به خاطر این بوده به وجود اومدن این مشکل که لینک هاشون رو با فاصله وارد می کردن یعنی لینک های دانلود رو به نظر من نباید با فاصله تولید کرد باید بینشون یه خط ( - دش ) لا اقل قرار داد با تشکر

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

Mr .Hamed .Org
  • Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید مشکل ایشون یک مشکل بسیار بسیار بسیار پیچیده حساس و عجیب می باشد بنده بعد از 12 سال کار با هر نوع اسکریپیتی هر کاری بگید کردمو خودمو کشتم نشد نشد نشد که نشد این مشکل رو رفع کنم خیلی دوست داشتم برای کسب تجربه بیشتر خودمم که شده بتونم این مورد رو هم رفع کنم ولی تشخیص من در این باب این بوده که احتمالا به خاطر این بوده به وجود اومدن این مشکل که لینک هاشون رو با فاصله وارد می کردن یعنی لینک های دانلود رو به نظر من نباید با فاصله تولید کرد باید بینشون یه خط ( - دش ) لا اقل قرار داد با تشکر

با سلام خدمت استاد فلاح نیت
    ایشون واقعا برای حل مشکلم زحمت کشیدن و بازم ازشون تشکر میکنم
    ولی مشکل از فاصله نیست چون قبل از اینکه لینکا رو فاصله دار بزنم روی هاست دانلود میهن وب هاست بودم و اونجا هم یه باز خواستم که لینکارو عوض کنم بازم همون مشکل مذکور پیش اومد و همونطور که خودتون مستحضرید لینکای دان میهن وب هاست، فاصله هاش بصورت %20 می باشد پس طبیعتا با گفته شما نباید مشکلی پیش میومد ولی بازم لینکا میپریدن پس از تغییر آدرسا

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها