انجمن

فیشینگ و آپلود فایل  (۴ نوشته)

• Ghazal G

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۹

سلام
    من تا حالا دو بار وردپرس چندسایته راه اندازی کردم و هر دو بار با فیشینگ مواجه شدم و یکسری فایل بر روی سرور آپلود شده. آیا یکسری تنظیمات خاص وجود داره که باید در راه اندازی وردپرس چند سایته رعایت کرد که این اتفاق نیافته؟ لطفا اگر اطلاعاتی در این خصوص دارید اعلام کنید تا مشکل من هم بر طرف بشه.

یه نکته ای هم که وجود داره و اونم اینه که یه تمی دارم که توی هر دو بار راه اندازی وردپرس چند سایته برای یکی از سایت ها استفاده کردم، آیا میتونه مشکل از تم باشه که باعث بشه فیشینگ به راحتی اتفاق بیافته و بتونه فایل آپلود کنه؟

همچنین چطوری میتونم این آپلود فایل را که بر اساس فیشینگ اتفاق میافته رو ببندم که دیگه نتونه کسی فایل آپلود کنه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • hosein71

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۴

سلام. همیشه از آخرین نسخه وردپرس و افزونه ها استفاده کنید. با توضیحاتی که دادید ممکنه مشکل از قالب باشه.
    از افزونه itheme security میتونید استفاده کنید که از حالت چند سایته هم پشتیبانی میکنه. همچنین تو بخش تنظیمات می تونید فرمت های فایل های مجاز رو به تصاویر محدود کنید.

• Ghazal G

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲

وردپرسم آپدیت هستش.
    لطفا اگر کسی اطلاعات بیشتری داره بگه.
    ممنون.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵

Ghazal G گفت:
    وردپرسم آپدیت هستش.
    لطفا اگر کسی اطلاعات بیشتری داره بگه.
    ممنون.

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست گرامی باید تمام پوشه های آپلودتون رو کاری کنید که امکان اجرای فایل اجرایی مثلا شلر های پی اچی یا cgi یا پرل وجود نداشته باشه در این مورد هم فقط باید با هاستینگتون صحبت کنید و با متخصصین امنیت در ارتباط باشید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

Ghazal G

درباره‌ی این موضوع