انجمن

منوی بعضی پوسته ها جمع نمی شود  (۳ نوشته)

• javad2000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۹

با سلام
    بعضی پوسته های موجود، منوهای درختیشان به طور پیشفرض در حالت Expanded است و هر کاری کنیم Collapse نمی شود. مثلاً پوسته ی Harimau malay Pink را در لینک زیر ببینید. منوهای درختی آن همگی باز هستند و راهی برای بستنشان نداریم در حالی که در سایر پوسته ها، منو بسته می شود. حتی پلاگینی که ویژه ی منو گذاشته ام و در تنظیماتش انتخاب کرده ام که همیشه بسته بماند در این پوسته باز می شود و نمی توان آن را بست. به نظرتان آیا راهی برای بستن منو در این پوسته وجود دارد؟

سعی می کنم این پوسته را تا یکی دو روز تغییر ندهم که اگر کسی خواست ببیند، ببیند!
    http://www.irannopendar.com/wordpress/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹

javad2000 گفت:
    با سلام
    بعضی پوسته های موجود، منوهای درختیشان به طور پیشفرض در حالت Expanded است و هر کاری کنیم Collapse نمی شود. مثلاً پوسته ی Harimau malay Pink را در لینک زیر ببینید. منوهای درختی آن همگی باز هستند و راهی برای بستنشان نداریم در حالی که در سایر پوسته ها، منو بسته می شود. حتی پلاگینی که ویژه ی منو گذاشته ام و در تنظیماتش انتخاب کرده ام که همیشه بسته بماند در این پوسته باز می شود و نمی توان آن را بست. به نظرتان آیا راهی برای بستن منو در این پوسته وجود دارد؟

سعی می کنم این پوسته را تا یکی دو روز تغییر ندهم که اگر کسی خواست ببیند، ببیند!
    http://www.irannopendar.com/wordpress/

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید اصلا متوجه توضیحات شما نشدم الان سایتی که قرار دادید یه قالب خیلی خیلی ساده داره که داخلش یه منو هست که احتمال میدم با افزونه ای چیزی داره کار می کنه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• javad2000

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲

جناب آقای فلاح نیت
    با تشکر از وقتی که گذاشتید، مشکل حل شد. مشکل این بود که مثلاً بخش خدمات که 4 زیرمجموعه دارد، زیرمجموعه هایش نباید نمایش داده شوند تا وقتی که روی آن کلیک کنیم و آنگاه زیرمجموعه هایش را در منو ببینیم. هنگامی که پلاگین jquerry navigation menu را نصب نموده بودم تمام منوها باز بود. مثلاً زیرمجموعه های منوی خدمات را همیشه می دیدیم و غیب نمی شد ولی موقعی که آن پلاگین را حذف کردم این مشکل برطرف گشت. الآن منویی که در سایت مذکور وجود دارد مربوط به خود پوسته ی Harima Malay Pink است و نسبتاً خوب کار می کند، هر چند که می توانست بهتر از این باشد.
    حالا یک سوال دیگر دارم. شما برای ساخت منوهای سایت خودتان از چه پوسته یا پلاگین هایی استفاده می کنید؟ فرض کنید یک منو دارید با این ساختار:
    A
    A1
    A2
    B
    B1
    B2
    B3
    C
    D
    یعنی بعضی گزینه ها دارای زیرگزینه هستند. برای ساخت چنین منوهایی چکار می کنید؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.