انجمن

مطالب مرتبط / لینک دانلود / زمینه دلخواه / کد گوگل پلاس  (۲ نوشته)

• rasol1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۱

با سلام به شما دوستان من امروز چند سوالو در یک بست قرار می دهم تا هم جواب دادن آسان بشود و هم انجمن شلوغ نشود.
    ۱- تو عکس می بینید که یک لینک دانلود خالی اضافه هست چطور \اکش کنم.
    ۲-من می خواهم یه کدی قرار بدم تو قالبم که همیشه هر وقت بستی زدم به طور خودکار در زمینه خودکار رمز و منبع رو خودش بزنه. و من هی اونارو دستی نزنم. رمز: downloadmanoto.ir منبع: دانلود من و تو
    3- من می خواهم که مطالب مرتبطم مثل میهن دانلود یک قالب داشته باشد تا زیبا تر شود
    4- من یه کد گوگل پلاسو که یکی در انجم گذاشته بود در سایتم قرار گذاشتم و داره درست کار می کنه آیا این کد مال سایتشه یا واسه هر سایتی کار می کنه. هر کی کلیک بزنه واسه سایت من زده یا واسه سایت اونه.

<script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js">
    </script>
    <div style="position:fixed;left:2px; bottom:5px;z-index:1000;">
      <div style="background:#b3def2; font-family:Tahoma, Geneva, sans-serif; border:1px solid #00aeff; color:#ff0000; font-size:11px; line-height:20px; padding-top:3px; padding:5px 14px; -webkit-border-radius:8px; -moz-border-radius:8px; border-radius:8px; text-align:right">
        <div style="text-shadow:#f1f7f9 -1px 1px 0;font-size:14px;" align="center">

<center><g:plusone size="tall"></g:plusone></center>
          </div>

<p style="text-align:center;"><strong>به این سایت امتیاز دهید</strong></p>
        </div>
      </div>
  • rasol1369

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۵

خوب اگه لطف کنید و جواب دهید یه دنیا برام ارزش داره.
    من خواستم این در این بست به تمام جوابام برسم. و الکی بست ندم تا انجمن شلوغتر نشه.
    با تشکر
    می شه برید و به ادامه مطلب ببینید که یه لینک اضاف هستش یعنی لولگویه لینک
    http://www.downloadmanoto.ir

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.