انجمن

ویرایش یک پوسته خریداری شده  (۳ نوشته)

• armageddon67

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶

با سلام و خسته نباشید
    من یک پوسته وردپرس خریداری کردم (به زبان انگلیسی) که می خواهم اون رو ویرایش کنم.
    پوسته دارای مطالبی است که برای سایت من اضافی می باشد و نمی خواهم آنها را نمایش دهم.
    سوال اول اینکه چه فایل هایی را در پوسته برای حذف نوشته ها و تغییر نوشته ها به آنچه که دلخواه من است را باید تغییر دهم ؟
    سوال دوم اینکه چطور می تونم این پوسته رو فارسی کنم ؟
    پوسته به نام uncle hammer از سایت themeforest می باشد.
    با تشکر فراوان

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۸

armageddon67 گفت:
    با سلام و خسته نباشید
    من یک پوسته وردپرس خریداری کردم (به زبان انگلیسی) که می خواهم اون رو ویرایش کنم.
    پوسته دارای مطالبی است که برای سایت من اضافی می باشد و نمی خواهم آنها را نمایش دهم.
    سوال اول اینکه چه فایل هایی را در پوسته برای حذف نوشته ها و تغییر نوشته ها به آنچه که دلخواه من است را باید تغییر دهم ؟
    سوال دوم اینکه چطور می تونم این پوسته رو فارسی کنم ؟
    پوسته به نام uncle hammer از سایت themeforest می باشد.
    با تشکر فراوان

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    کاربر محترم لطفاآدرس وب سایتتون رو قرار بدید و بگید چه مواردی می خواید نباشه ببینم میشه راهنمایی کرد با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

• armageddon67

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    کاربر محترم لطفاآدرس وب سایتتون رو قرار بدید و بگید چه مواردی می خواید نباشه ببینم میشه راهنمایی کرد با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

با سلام و خسته نباشید
    متاسفانه قادر به این کار نیستم.
    خودم الان می تونم قالب رو آماده کنم و تو قالب تغییراتی اعمال کنم.
    مشکل من به اینجا بر می گرده که حالا که می خواهم نمایش بده باید چه چیزهایی رو نمایش بده و از بانک چه چیزهایی رو برداره و برنداره.
    این تم اجزای زیادی داره و خیلیهاش به درد نمی خوره که من فقط اونهایی که به دردم می خوره می تونم قالب بندیشون کنم.
    ولی مشکل بر می گرده به کد نویسی PHP اون که نمی دونم باید با چه فایل هایی سر و کله بزنم تا بتونم کدهای درست رو در جای درستی وارد کنم.
    مشکل اینه که باید چه فایل هایی رو برای کد های PHP دستکاری کنم تا محتویاتی که می خواهم نمایش داده بشه؟
    با تشکر

درباره‌ی این موضوع