انجمن

راهنمایی می خوام برای مشکل ایجاد فیلد فارسی در contact form 7  (۲ نوشته)

• wordpressdoost

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶

سلام من افزونه Contact Form 7 رو دارم.افزونه Contact Form DB رو هم برای ذخیره در دیتابیس دارم.
    مشکل من اینه که نمیتونم فیلد فارسی ایجاد کنم.
    وقتی فرمی میسازم .بعد پر می کنم و با موفقیت ارسال میشه مشکلی نیست.اما وقتی میخوام خروجی بگیرم مثلا در ستون تلفن به جای اینکه بنویسه تلفن می نویسه tel-37.
    در واقع به محض اینکه اسم فیلدو میزارم تلفن همینکه جای دیگه ای کلیک کنم اسمش به اسم فیلد مثلا tel-37بر میگرده!
    البته با انگلیسی مشکلی نداره واگه بزارم phone مشکلی نیست و لی من می خوام فارسی باشه.که وقتی می خوام خروجی بگیرم ستون ها به اسم فارسیشون نشون داده بشن.
    ممنون می شم زود راهنماییم کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵

wordpressdoost گفت:
    سلام من افزونه Contact Form 7 رو دارم.افزونه Contact Form DB رو هم برای ذخیره در دیتابیس دارم.
    مشکل من اینه که نمیتونم فیلد فارسی ایجاد کنم.
    وقتی فرمی میسازم .بعد پر می کنم و با موفقیت ارسال میشه مشکلی نیست.اما وقتی میخوام خروجی بگیرم مثلا در ستون تلفن به جای اینکه بنویسه تلفن می نویسه tel-37.
    در واقع به محض اینکه اسم فیلدو میزارم تلفن همینکه جای دیگه ای کلیک کنم اسمش به اسم فیلد مثلا tel-37بر میگرده!
    البته با انگلیسی مشکلی نداره واگه بزارم phone مشکلی نیست و لی من می خوام فارسی باشه.که وقتی می خوام خروجی بگیرم ستون ها به اسم فارسیشون نشون داده بشن.
    ممنون می شم زود راهنماییم کنید.

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید اصلا متوجه توضیحاتتون نشدم لذا لطف کنید شمرده تر توضیح بدید و بگید دقیقا درخواست شما چیه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.