انجمن

مدیریت کردن سایت های که دیگران راه اندازی کردن.  (۵ نوشته)

• mohsen676

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹

با سلام.یکی از دوستانمان سایتی طراحی کرده برای یک نهاد و مدیریت آن را به خودمان سپرده.و من هم اومدم xammp و wordpress رو دانلود و نصب کردم ولی وقتی وردپرس بالا می آید طراحی اولیه سایت می آید و تنظیمات اون سایت موردنظر رو نمیارد.ولی فعلا برای اینکه کارم راه بیافته ازطریق اینکه انتهای ادرس سایتwp-admin رو وارد می کنم .که در این روش اینترنتم زود تموم میشه.
    خواهشا راهنمایی کنید کارهایم مانده.

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۲

دوست عزیز ازدیتابیس و فایلای اون سایتی که دوستتون طراحی کرده یه بکاپ بگیر بعد ایمپورت کن رو هاستی یا سروری که میخوای برای مدیریت وردپرس هم مثه نوشتن مطلب یا مدیریت نظرات اینا باید به پیشخوان بری جای دیگه ای نیست زیادم اینترنت نصرف نمیکنه صفحه سبکی هست wp-admin
    والا حالا من مظورتو اینطوری گرفتم که میخوای یه سایت دیگه ای که یکی دیگه طراحی کرده رو بیاری رو سایت خودت علاجش بکاپ گیری و ایمپورته :|

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohsen676
  • mohsen676

آفلاین
    عضو
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸

با سلام.خیلی ممنون.منظور من این است که می خواهم سایتی را که یک نفر دیگر برایمون طراحی کرده و مدیریتش را به خودم سپرده از روی هاست مدیریت کنم نه از طریق wp-admin.
    نمی دونم آیا تونستم منظورم رو درست بفرستم؟؟

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳

mohsen676 گفت:
    با سلام.خیلی ممنون.منظور من این است که می خواهم سایتی را که یک نفر دیگر برایمون طراحی کرده و مدیریتش را به خودم سپرده از روی هاست مدیریت کنم نه از طریق wp-admin.
    نمی دونم آیا تونستم منظورم رو درست بفرستم؟؟

شدنش که شدنیه اما چه نوع مدیریتی مثلا فرستادن پست از دیتابیس عملی نیست اگه باشه هم کار حضرت فیله باید دوسه ساعت کوئری بنویسی بعد ران کنی
    عوض کردن تنظیمات وردپرس مثه ادمین پسورد آدرس اینا ، راحته از تیبیل wp_option اقدام کنید
    شما بگید چه نوع مدیریتی تا بگم چیکار میشه کرد!

• mohsen676

آفلاین
    عضو
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۲

سلام طراح سایت بهمون کدftp و رمزشو داده وما از طریق filezilla وارد آن می تونم بشم.مثلا می خواهم گالری عکس بگذارم ویا یک فونت اضافه کنم ولی ازطریق wp-admin نمی شه. واز طریق ftp هم مدیریت کردن رو بلد نیستم .

درباره‌ی این موضوع