انجمن

آپدیت خودکار هسته وردپرس  (۳ نوشته)

• mahdimh20_20

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰

با سلام
    سایت من با وردپرس 4.1.1 بود و گویا به محض اینکه ورژن جدید آمد به طور خودکار به ورژن 4.1.2 آپدیت شد
    1- آیا این مورد به طور پیش فرض در وردپرس فعال است و به محض اینکه ورژن جدید آمد خودکار به روزرسانی می شود؟
    2- با توجه به اینکه آپدیت وردپرس همیشه با ترس و لرز است و باید قبلش بک آپ از سایت داشت تا یک وقت سایت با مشکل روبرو نشود آیا این کار اصولی است و بهتر نیست بروزرسانی دستی انجام شود؟
    3- روش غیر فعال کردن به روزرسانی خودکار چگونه است؟
    با تشکر

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱

mahdimh20_20 گفت:
    با سلام
    سایت من با وردپرس 4.1.1 بود و گویا به محض اینکه ورژن جدید آمد به طور خودکار به ورژن 4.1.2 آپدیت شد
    1- آیا این مورد به طور پیش فرض در وردپرس فعال است و به محض اینکه ورژن جدید آمد خودکار به روزرسانی می شود؟
    2- با توجه به اینکه آپدیت وردپرس همیشه با ترس و لرز است و باید قبلش بک آپ از سایت داشت تا یک وقت سایت با مشکل روبرو نشود آیا این کار اصولی است و بهتر نیست بروزرسانی دستی انجام شود؟
    3- روش غیر فعال کردن به روزرسانی خودکار چگونه است؟
    با تشکر

1-بله
    2-معمولا ایمیلی میاد که آپدیت شد اما در اکثر مواقع نمیشه و وقتی به پیشخوان مراجعه کنید خودش پیغام بروز رسانی میده که باید بصورت دستی از بروز رسانی های وردپرس آپدیت شه واسه بکاپم اکثر هاستینگا (البته اگه رو سرور مجازی نباشید)روزانه از سرویساشون بکاپ گیری میکنن در این مورد اگه مشکلی پیش اومد میتونید تیکت بدید ریستور میکنن (اینم یکی از دلایل انتخاب هاستینگ مناسب و معتبر خخخ)
    3-تو نت سرچ کنید "نحوه غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک در وردپرس"

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mahdimh20_20
  • mahdimh20_20

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲
    ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹

با تشکر از شما
    بله تا به حال دوبار ایمیل آمده و خودکار آپدیت شده
    کدش را در پیدا کردم و در فایل wp-config قرار دادم