انجمن

نمایش توضیحات در لینک  (۹ نوشته)

• qasem1368

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳

دوستان من دیروز وردپرس را آپدیت کردم ولی الان با این مشکل روبرو شدم که توضیحات لینکها پریده..یعنی وقتی موس رو میبری روی یه لینک توضیحاتی که قبلا وارد کرده بودم را نمایش میده ولی وقتی روی ویرایش لینک میزنم توضیحات اصلا وجود نداره که ویرایش کنم یا حتی حذفش کنم! این مشکل چیه که بوجود اومده؟!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    boorooj - آموزش وردپرس
  • boorooj

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹

من هم مشکل شما رو دارم

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۸

از گزینه به روزرسانی مجدد استفاده کنید

qasem1368 - آموزش وردپرس
  • qasem1368

آفلاین
    عضو
    ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۸

araz گفت:
    از گزینه به روزرسانی مجدد استفاده کنید

همین الان بروزرسانی کردم ولی بازم همون طوره و درست نشده.. از اون زمان 2 تا آپدیت اومده و هر دو افاقه نکرده..من من موندم کسی از بچه های اینجا با تیم اصلی وردپرس در ارتباط نیست که این مورد نسبتا مهم را گوشزد کنه تا در آپدیت بعدی حل بشه؟!!

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۹

من دو وب سایت جداگانه دارم و در هیچ یک چنین مشکلی مشاهده نشده.
    بهتر است با پوسته پیشفرض یا استاندارد و به روز شده دیگرینیز بررسی کنید.

موفق باشید

آموزش وردپرس
  • boorooj

آفلاین
    عضو
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۱

سلام دوستان
    من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم و حسابی روی ورودی گوگلم تاثیر گذاشته .
    قبلا وقتی یک قسمت از متن رو انتخاب میکردیم با زدن دکمه " گذاشتن/ویرایش پیوند " میتونستیم علاوه بر اضافه کردن یک لینک برای اون توضیح متنی هم اضافه کنیم که با رفتن موس روی اون لینک متن و توضیح اون لینک نمایش داده میشد .
    ولی حالا مشکلی که به وجود اومده اینه که : گذینه ای برای توضیح لینک وجود نداره و یا اگر وجود داره همون متنی هست که انتخاب کردیم .
    توی عکس بهتر نمایش داده شده :
    اینجا یا اینجا

لطفا راهنمایی کنید چطور میشه این مشکل رو حل کرد ؟
    باتشکر

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۷

boorooj گفت:
    سلام دوستان
    من هم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم و حسابی روی ورودی گوگلم تاثیر گذاشته .
    قبلا وقتی یک قسمت از متن رو انتخاب میکردیم با زدن دکمه " گذاشتن/ویرایش پیوند " میتونستیم علاوه بر اضافه کردن یک لینک برای اون توضیح متنی هم اضافه کنیم که با رفتن موس روی اون لینک متن و توضیح اون لینک نمایش داده میشد .
    ولی حالا مشکلی که به وجود اومده اینه که : گذینه ای برای توضیح لینک وجود نداره و یا اگر وجود داره همون متنی هست که انتخاب کردیم .
    توی عکس بهتر نمایش داده شده :
    اینجا یا اینجا

لطفا راهنمایی کنید چطور میشه این مشکل رو حل کرد ؟
    باتشکر

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    به نظر من این یک مشکل نیست بلکه یک حسن هست ! چرا چون زمانی که من یه متنی رو نوشتم از قبل و میخوام لینک دارش کنید وقتی سلکت می کنم متن رو و روی درج پیوند کلیک می کنم تنها چیزی که میخواد از من لینک هست ! و دیگه لزومی نداره برای متنی که انتخاب شده عبارت دیگه ای قرار بدم ! اما باز مسئله اینجاست که وردپرس و تیم وردپرس سعی دارن وردپرس رو از نظر سئو از به صورت کاملا حرفه ای کد نویسی کنن بنده که احساس میکنم لزومی نداره ما یه متنی رو انتخاب کنیم برای لینک دار کردن بعدش داخلش چیزی رو به عنوان تایتل قرار بدیم که انتخاب نکردیم نمیدونم متوجه منظورم میشید یا خیر با این حال این مزایا هست یا ایراد هنوز مشخص نیست در آبدیت های بعدی مشخص میشه طبیعتا اگر ایراد باشه سرو صدای خیلی ها در میاد و به گوش سازنده ها میرسه و در آبدیت های بعدی حلش می کنن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

qasem1368 - Araz
  • qasem1368

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۹

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    به نظر من این یک مشکل نیست بلکه یک حسن هست ! چرا چون زمانی که من یه متنی رو نوشتم از قبل و میخوام لینک دارش کنید وقتی سلکت می کنم متن رو و روی درج پیوند کلیک می کنم تنها چیزی که میخواد از من لینک هست ! و دیگه لزومی نداره برای متنی که انتخاب شده عبارت دیگه ای قرار بدم ! اما باز مسئله اینجاست که وردپرس و تیم وردپرس سعی دارن وردپرس رو از نظر سئو از به صورت کاملا حرفه ای کد نویسی کنن بنده که احساس میکنم لزومی نداره ما یه متنی رو انتخاب کنیم برای لینک دار کردن بعدش داخلش چیزی رو به عنوان تایتل قرار بدیم که انتخاب نکردیم نمیدونم متوجه منظورم میشید یا خیر با این حال این مزایا هست یا ایراد هنوز مشخص نیست در آبدیت های بعدی مشخص میشه طبیعتا اگر ایراد باشه سرو صدای خیلی ها در میاد و به گوش سازنده ها میرسه و در آبدیت های بعدی حلش می کنن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

حرفای شما تا حدی درست ولی من حال میکنم تایتل بذارم..من میخوام وقتی کاربر میاد روی لینک من و موس رو میبره روی اون لینک یه سری توضیحات اضافه رو مشاهده کنه..به نظر من اینکار وردپرس خیلی اشتباست.

آموزش وردپرس - Araz
  • boorooj

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷

دوستان عزیز توی الگوریتم جدید گوگل این تایتل که شما میگید خیلی اهمیت داره .
    بنده خودم تو سایتم همیشه از این تایتل استفاده کردم و ورودی گوگلم خوب بوده . ولی از وقتی که این تایتل رو نمیتونم بنویسم ورودی گوگلم حسابی کم شده .
    بعضی دوستان پیشنهاد میگنن دو دکمه " نصب مجدد " وردپرس رو امتحان کنیم و این مورد هم جواب نداده .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.