انجمن

مشکل با تغییر قالب و phpmyadmin  (۲ نوشته)

• amir.mirmotaharii

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴

سلام ، دوستان من وردپرس رو تازه نصب کردم، بعد از راه اندازی چندتا قالب به وردپرس Include اضافه کردم، اما بعد از refresh کردن سایت ، مشکل به هم زد ، و وقتی هم میخواهم از طریق phpmyadmin اقدام به بازگشت به تم قبلی کنم phpmyadmin همچین اروری میده :

Access Denied 401

Unable to establish a PHP session.

واسه ورود به سایت هم این ارور رو میده که مجبور به بازگشت قالب به حالت قبل را دارم :

Parse error: syntax error, unexpected 'ti_constructzine_theme_setup' (T_STRING) in /home/shirazmoble/public_html/wpfile/wp-content/themes/constructzine-lite.1.3.1/constructzine-lite/functions.php on line 1
  • Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۱

amir.mirmotaharii گفت:
    سلام ، دوستان من وردپرس رو تازه نصب کردم، بعد از راه اندازی چندتا قالب به وردپرس Include اضافه کردم، اما بعد از refresh کردن سایت ، مشکل به هم زد ، و وقتی هم میخواهم از طریق phpmyadmin اقدام به بازگشت به تم قبلی کنم phpmyadmin همچین اروری میده :

Access Denied 401

Unable to establish a PHP session.

واسه ورود به سایت هم این ارور رو میده که مجبور به بازگشت قالب به حالت قبل را دارم :

Parse error: syntax error, unexpected 'ti_constructzine_theme_setup' (T_STRING) in /home/shirazmoble/public_html/wpfile/wp-content/themes/constructzine-lite.1.3.1/constructzine-lite/functions.php on line 1

به کجا اضافه کردید؟اول یه بکاپ از سایتت بگیر بعد پوسته 2015 رو مطمئن باش تو هاست هست تو مسیر themes بعد همه ی قالب تو اون مسیر رو غیر از 2015 حذف کن بعد برو پیشخوان وردپرس نمایش پوسته ها 2015 رو فعال کن

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.