انجمن

مسدود شدن ورود به پیشخوان  (۱۴ نوشته)

• talesh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۲

من نمی دانم این انجمن به چه درد میخوره . توی این سایت پاسخگو کیه ؟ یک هفته است بدون اطلاع من وردپرسم به صورت خودکار به روز شده و از آن روز این ارور را میده ( خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً این نوشته را ببینید یا انجمن پشتیبانی را امتحان کنید. ) و من نمی توانم وارد پیشخوان سایت بشوم . از خالی کردن کوکی ها تا تعویض ویندوز را هم انجام داده ام ولی نتیجه نگرفته ام .
    خواهشمندم یکی کمک کنه

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۴

از طریق FTP یا کنترل پانل هاست فولدر wp-plugins را تغییر نام دهید تا پلاگین ها غیر فعال شوند. و یا اینکار را بصورت تک تک آنها انجام دهید تا پلاگین مشکل دار مشخص گردد.

درصورت عدم رفعا مشکل، از پوسته پیشفرض استفاده کنید. (فولدر تم فعلی را تغییرر نام دهید)

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    talesh - آموزش وردپرس - hoseinf
  • talesh

آفلاین
    عضو
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۱

araz گفت:
    از طریق FTP یا کنترل پانل هاست فولدر wp-plugins را تغییر نام دهید تا پلاگین ها غیر فعال شوند. و یا اینکار را بصورت تک تک آنها انجام دهید تا پلاگین مشکل دار مشخص گردد.

درصورت عدم رفعا مشکل، از پوسته پیشفرض استفاده کنید. (فولدر تم فعلی را تغییرر نام دهید)

موفق باشید

بزرگوار نام پوسته را تغییر دادم سایت هم بالا نیامد . نام پوشه پلوزینگ را تغییر دادم ، باز نتوانستم وارد پیشخوان بشوم و این ارور را داد :
    خطاکوکی‌ها مسدود شده‌اند یا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شوند. شما باید آن‌ها را فعال کنید تا وردپرس بتواند از آن استفاده نماید.
    توضیح اینکه بیش از یک سال است نه افزونه ای نصب کرده ام و نه پوسته ای . از روزی که وردپرس من به صورت خودکار بروز شد، این گرفتاری پیش آمد . فکر می کنم عیب کار از همان آپدیت خودکار وردپرس است . لطفا برایم فکری بکنید.

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹

اگه تونستید وردپرس رو یه باز بصورت دستی برزو کنید
    اگه بلد نیستید اینکارو نکنید که سایتتون میپره

talesh - آموزش وردپرس
  • talesh

آفلاین
    عضو
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶

3dajoo گفت:

نه ! متاسفانه بلد نیستم . نمی دونم دیگه باید چکار کنم . برگه های wp-login و wp-load و ms-admin را هم عوض کردم باز نشد.

آموزش وردپرس
  • talesh

آفلاین
    عضو
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۸

talesh گفت:

نه ! متاسفانه بلد نیستم . نمی دونم دیگه باید چکار کنم . برگه های wp-login و wp-load و ms-admin را هم عوض کردم باز نشد.

یعنی هیچکس بلد نیست مشکل مارا برطرف کنه؟! متاسفم

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۵

یعنی هیچکس بلد نیست مشکل مارا برطرف کنه؟! متاسفم

به جای تاسف اندکی نیز عمل کنید.

... و یا اینکار را بصورت تک تک آنها انجام دهید تا پلاگین مشکل دار مشخص گردد.

مشکل از سوی پلاگین کپچا می باشد. آنرا غیر فعال کنید

آموزش وردپرس
  • talesh

آفلاین
    عضو
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۶

araz گفت:

به جای تاسف اندکی نیز عمل کنید.

مشکل از سوی پلاگین کپچا می باشد. آنرا غیر فعال کنید

بزرگوار . تمام پلاگین هارا غیر فعال کردم نشد . همانطور که مشاهده می فرمایید افزونه کپچا را کلا برداشتم بازهم نشد.من فکر می کنم کل مهندسان اینترنت و دیتای کشور ما باید جمع بشوند و این اشکال ناشناخته را بررسی کنند. چون قرار نیست که فقط دامنگیر سایت من بشود .

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۳

talesh گفت:
    بزرگوار . تمام پلاگین هارا غیر فعال کردم نشد . همانطور که مشاهده می فرمایید افزونه کپچا را کلا برداشتم بازهم نشد.من فکر می کنم کل مهندسان اینترنت و دیتای کشور ما باید جمع بشوند و این اشکال ناشناخته را بررسی کنند. چون قرار نیست که فقط دامنگیر سایت من بشود .

یک یوزر جهت تست برای من ایجاد کنید تا آنرا بررسی کنم. درصورت تمایل دسترسی آنرا به ادمین قرار دهید تا بتوان پلاگین ها و برخی موارد را نیز بررسی نمود.

araznet.net[at]gmail.com

آموزش وردپرس
  • talesh

آفلاین
    عضو
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۸

araz گفت:

یک یوزر جهت تست برای من ایجاد کنید تا آنرا بررسی کنم. درصورت تمایل دسترسی آنرا به ادمین قرار دهید تا بتوان پلاگین ها و برخی موارد را نیز بررسی نمود.

araznet.net[at]gmail.com

این مشکل هنوز حل نشده است و نیازمند کمک شما هستیم

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۸

talesh گفت:
    این مشکل هنوز حل نشده است و نیازمند کمک شما هستیم

رفع این مشکل مستلزم دسترسی کامل به کنترل پنل هاست و وردپرس می باشد.

• talesh

آفلاین
    عضو
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۴

araz گفت:

رفع این مشکل مستلزم دسترسی کامل به کنترل پنل هاست و وردپرس می باشد.

دوست گرامی اطلاعات کنتر پانل هم برای یکی از آقایان فرستادم ولی نتونست کاری بکنه . مدتها صبر کردم دیدم از این انجمن کاری ساخته نیست . ناچار کل محتوای سایتم را دیلت و ورد پرس جدید نصب کردم . حالا با هزار بدبختی در حال درون ریزی دوباره خوراک هستم . به شما توصیه می کنم که اگر از سایتتان بکاب کامل ندارید و اگرهم دارید و خود نمی توانید آن را باز گردانی کنید، هرگز وردپرستان را آپدیت نکنید!!

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۷

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در صورتی که بکاپی از وردپرس خود دارید قبل از دلیت کردن البته میتونید یه ایمیل قرار بدین تا شخصا مشکل رو بررسی کنم انشا الله مشکل رو حل می کنم با همون اطلاعات قبلی البته این مشکل صرفا به علت آبدیت وردپرس پیش نیومده ! با آبدیت وردپرس نا هم خوانی هایی بوده که باعث بروز این مشکل شده نا همخوانی ها به خاطر هسته وردپرس با قالب یا افزونه های شما بوده بعضی وقتا این نا هم خوانی ها روی دیتا بیس تاثیراتی میزاره که اگر دیتا بیس با پی اچ پی تعامل نداشت که بهش دینامیک نمی گفتیم بنا بر این باید با دقت بیشتری بررسی بشه برای همین اگر هنوز از اطلاعات قبل دلیت شدن که میگید مشکل داشتم بکاپ دارید یه ایمیل برای ارتباط قرار بدید تا مشکل رو بررسی کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۹

3dajoo گفت:

حامد جان نمی پره عزیزم نترس ! برای متخصص شدن برای کاربلد شدن نترس بترسی ! نتیجه نمیگری
    یک در همین حالت خرابی بکاپ بگیر و نترس !
    دو خراب کن ونترس و اگر از این خراب تر شد نترس بکاپ داری !
    سه من بکاپ نمی گیرم هیچ وقت نمی ترسم ! خراب میشه ! خراب میشه ! اما درست می کنم ! چرا چون چیزی نیست که با سر سختی حل نشه بنا بر این تو مواقع فشار آدم کار یاد میگیره نه تو مواقع راحتی راحت طلب نباش ! با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.