انجمن

نوشتن کد php برای ایکون  (۶ نوشته)

• yaser4365

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷

باسلام وعرض خسته نباشید

بنده یک سایت دارم طراحی میکنم که تو قالبی که تهیه کردم یکسری ایکونهای اجتماعی هست که بکارم نمیاد چگونه میتونم ایکونهایی که خودم طراحی کردم رو تو برگه ایکونها اضافه کنم
    اینم کد php مربوط به ایکونها
    [social_icons icon="icon-maxcdn" size="icon-3x" target="_self"]

ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۷

ادرس بدید واسه چک کردن و جایی که دقیقا میخواهید

آموزش وردپرس
  • yaser4365

آفلاین
    عضو
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۰

3dajoo گفت:
    ادرس بدید واسه چک کردن و جایی که دقیقا میخواهید

ادرس سایت http://iranbim.com/test
    زیر هدر بالای سایت اون چهارتا عکس ایکون اندروید داخل دایره زرد رنگ بطور نمونه است اینا رو میخوام عوض کنم

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۶

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید بنده اینجا آیکون های مورد نظر شما رو نمی بینم در ضمن احتمالا این قالب خارجیه و داخل خودش مدیریتی برای این موردی که میگید داره بررسی کنید با تشکر
    ارادتمند :مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

yaser4365
  • yaser4365

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۶

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید بنده اینجا آیکون های مورد نظر شما رو نمی بینم در ضمن احتمالا این قالب خارجیه و داخل خودش مدیریتی برای این موردی که میگید داره بررسی کنید با تشکر
    ارادتمند :مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

باسلام
    این قالب با php توسط طراح ایرانی نوشته شده دکتر امیری فکر کنم- یه برگه تو مدیریت هست به اسم ایکونهای اجتماعی که تمامی ایکونها با ابعاد مختلف توش هست و توی ویرایشگر برگه که میری برای هر ایکون کدی به شکل بالا تعریف شده- الان سوال من اینه ایا میشه منم ایکونهای خودم رو اینجور تعریف کنم - اصلا راهکاری برای اینکه ایکون مورد نظر رو بجای این دایره های سبز رنگ بزارم هست یا نه-
    ممنون میشم کمکم کنید- بدجور برام حیثیتی شده این مطلب- حاضرم رمز مدیریت هم بهتون بدم تامشکلم حل بشه
    درضمن من تازه کارم تو ورد پرس اگه سایت رو دیده باشید بالای سر منوها اون نوار مشکی مدیریت هستش - چون تست هست اینجوریه یا راهکاری داره که اون حذف بشه؟؟؟
    بازم ممنون

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۸

دربین برگه ها صفحه اصلی سایت را پیدا کنید و تصاویر و یا کدهای موجود در گزینه های IconBox را ویرایش کنید.

موفق باشید

yaser4365

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها