انجمن

نبود کتابخانه در سایت من  (۲ نوشته)

• jamweb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۹

سلام به دوستان عزیزی که این انجمن رو هدایت میکنن ، ابتدا ممنونم از شما . سپس اینکه به مشکلی بر خوردم که میخوام با شما در میون بذارم .
    طبق روال معمول کلیک کردم که وارد کتابخانه بشم ، بعد هنوز کتابخانه بالا نیومده بود ، دکمه ی افزودن رو زدم ، و بعد هیچ چیزی بالا نیومد .
    حالا الان کتابخانه رو میزنم ، هیچ عکسی رو نمیاره ، ورد پرس رو هم اپدیت کردم اما تغییری نکرده ،
    اما هنوز پلاگین ها رو فعال و یا غیر فعال نکردم.
    ممنون میشم اگر من رو به خوبی راهنمایی کنید . منتظر پاسخ شما هستم .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۴

jamweb گفت:
    سلام به دوستان عزیزی که این انجمن رو هدایت میکنن ، ابتدا ممنونم از شما . سپس اینکه به مشکلی بر خوردم که میخوام با شما در میون بذارم .
    طبق روال معمول کلیک کردم که وارد کتابخانه بشم ، بعد هنوز کتابخانه بالا نیومده بود ، دکمه ی افزودن رو زدم ، و بعد هیچ چیزی بالا نیومد .
    حالا الان کتابخانه رو میزنم ، هیچ عکسی رو نمیاره ، ورد پرس رو هم اپدیت کردم اما تغییری نکرده ،
    اما هنوز پلاگین ها رو فعال و یا غیر فعال نکردم.
    ممنون میشم اگر من رو به خوبی راهنمایی کنید . منتظر پاسخ شما هستم .

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید یه مرتبه پلاگین هاتون رو غیر فعال کنید و اگر نشد یه قالب پیشفرض رو فعال کنید ببینید مشکل رفع میشه یا نه اطلاع بدید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.