انجمن

علت باز نشدن سایت یا در گیر کردن در حال لود چیست؟  (۴ نوشته)

• iranjavan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۱

سلام
    دوستان بنده هزینه سنگینی بابت طراحی قالب و سایتم پرداخت کردم به تازگی ولی چند مشکل دارم که یکیش اینه وقتی دارم با سایت کار میکنم چند بار ریفرش که میزنم سایت در حال لود باقی میمونه و گیر میکنه یا cannot میزنه
    یا بیشتر اوقات وقتی دارم مطلب اضافه میکنم و بعد مطلبایی که اضافه کردم رو در حال چک هست و ریفرش کنم باز مشکل بالا رخ میده و گیر میکنه و نمیتونه باز بشه سایت.

در حالی که روی همین سرور سایت های دیگرم باز میشن و مشکلی ندارند
    ضمن اینکه بنده با مدیریت سرور آشنا هستم و هیچ محدودیت و مشکلی هم از سمت سرور وجود نداره اون لحظه
    لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه وردپرس میتونه باشه؟
    این مشکل برای یکی از دوستانم هم رخ داد با چندبار ریفرش کردن سایت
    nslookup هم براحتی اون لحظه سرور رو داره پیدا میکنه و مشکلی وجود نداره.

خواهشمندم این مشکل اساسی رو کمک کنید و بگید از کجاست تا رفع کنم

آدرس سایتم هم اینه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۰

iranjavan گفت:
    سلام
    دوستان بنده هزینه سنگینی بابت طراحی قالب و سایتم پرداخت کردم به تازگی ولی چند مشکل دارم که یکیش اینه وقتی دارم با سایت کار میکنم چند بار ریفرش که میزنم سایت در حال لود باقی میمونه و گیر میکنه یا cannot میزنه
    یا بیشتر اوقات وقتی دارم مطلب اضافه میکنم و بعد مطلبایی که اضافه کردم رو در حال چک هست و ریفرش کنم باز مشکل بالا رخ میده و گیر میکنه و نمیتونه باز بشه سایت.

در حالی که روی همین سرور سایت های دیگرم باز میشن و مشکلی ندارند
    ضمن اینکه بنده با مدیریت سرور آشنا هستم و هیچ محدودیت و مشکلی هم از سمت سرور وجود نداره اون لحظه
    لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه وردپرس میتونه باشه؟
    این مشکل برای یکی از دوستانم هم رخ داد با چندبار ریفرش کردن سایت
    nslookup هم براحتی اون لحظه سرور رو داره پیدا میکنه و مشکلی وجود نداره.

خواهشمندم این مشکل اساسی رو کمک کنید و بگید از کجاست تا رفع کنم

آدرس سایتم هم اینه

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید همین الانم سایت شما خیلی خیلی بد باز شد برای من و این امر به عوامل بسیار زیادی ارتباط داره میتونید یه ایمیل قرار بدید تا با شما ارتباط برقرار کنم و مشکل رو بررسی کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    smrsa
  • iranjavan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید همین الانم سایت شما خیلی خیلی بد باز شد برای من و این امر به عوامل بسیار زیادی ارتباط داره میتونید یه ایمیل قرار بدید تا با شما ارتباط برقرار کنم و مشکل رو بررسی کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

سلام
    آدرس ایمیلم

• mehrdad21

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰

سلام

میشه بفرمایید چرا این سایت وردپرس باز نمیشه؟!
    WordPress.com
    اصلا این سایت برای من لود نمیشه!
    واقعا وردپرس هم ممکنه اینطور بشه؟
    یعنی اشتباست که بیرون از هاست خود از وردپرس یا جملا استفاده کنیم؟!
    کلا سایتم هم بسته شده و ارور میده!
    هیچکدم هم از افزونه ها یا پوسته های که گرفتم رو نمیتونم پاک کنم - filezilla هم پسورد و یوزرو قبول نمیکنه که هاست رو خالی کنم کلا با ورد پرس همه زحمتهام هدر رفته!
    اگر امکانش هست یه راهنمایی بفرمایید((( کد نویسی نمیدونم )))
    ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.