انجمن

عدم دریافت ایمیل از طریق فرم تماس  (۱۱ نوشته)

• sajadkasaie

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰

سلام بنده مشکلی که دارم در فرم تماس وقتی فرمی پر و ارسال میشود به ایمیل بنده فرمی نمیاد ، چندین مرتبه سرویس های میل رو تغییر دادم همچنین از افزونه کانتکت فرم ۷ نیز استفاده کردم اما باز هم ایمیلی از طریق سایت دریافت نمیکنم همچنین با افزونه های smtp نیز چک کردم اما ایمیلی دریافت نمیکنم با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۲

sajadkasaie گفت:
    سلام بنده مشکلی که دارم در فرم تماس وقتی فرمی پر و ارسال میشود به ایمیل بنده فرمی نمیاد ، چندین مرتبه سرویس های میل رو تغییر دادم همچنین از افزونه کانتکت فرم ۷ نیز استفاده کردم اما باز هم ایمیلی از طریق سایت دریافت نمیکنم همچنین با افزونه های smtp نیز چک کردم اما ایمیلی دریافت نمیکنم با تشکر

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید به هاست خود اطلاع بدید تا مشکل رو بررسی کنن در صورتی که هاست اطلاع داد مشکلی در استفاده از سرویس ایمیل وجود نداره مجدد اقدام به بالا آوردن تاپیک کنید تا با هم مشکلتون رو بررسی کنیم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

sajadkasaie
  • sajadkasaie

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۸

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید به هاست خود اطلاع بدید تا مشکل رو بررسی کنن در صورتی که هاست اطلاع داد مشکلی در استفاده از سرویس ایمیل وجود نداره مجدد اقدام به بالا آوردن تاپیک کنید تا با هم مشکلتون رو بررسی کنیم با تشکر

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

سلام و ممنون بابت جواب
    بله به پشتیبانی گفتم و بررسی کردند گفتند مشکلی نیست ، همچنین بنده مشابه همین فرم رو بروی همین هاست روی سایت دیگری دارم که ایمیل دریافت میکنه ، از طریق هاستینگ ایمیل ساختم ، ایمیل ایجاد شده بر روی هاست کار می کنه اما سرویس دهنده های Gmail Yahoo live ایمیل دریافت نمی کنند .

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۸

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید لطفا آدرس وب سایت رو جهت بررسی قرار بدید با تشکر

sajadkasaie
  • sajadkasaie

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۴

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید لطفا آدرس وب سایت رو جهت بررسی قرار بدید با تشکر

سلام مجدد مرسی بابت پیگیری
    http://www.sppaya.com
    اگر زحمتی نیست ایمیل بفرمایید تا پسورد رو هم ارسال کنم
    با تشکر از زحمات شما

• sajadkasaie

آفلاین
    عضو
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۵

sajadkasaie گفت:

سلام مجدد مرسی بابت پیگیری
    http://www.sppaya.com
    اگر زحمتی نیست ایمیل بفرمایید تا پسورد رو هم ارسال کنم
    با تشکر از زحمات شما

سلام جناب و عرض خسته نباشید ، پیگیری مشکل من رو نفرمودید؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۹

... سرویس دهنده های Gmail Yahoo live ایمیل دریافت نمی کنند

ممکن است سرویس دهنده هاست تغییراتی در پورت ها داده و یا آنرا بلوکه نموده که مشکل فوق نیز ناشی از آن است.

sajadkasaie
  • sajadkasaie

آفلاین
    عضو
    ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۶

araz گفت:

ممکن است سرویس دهنده هاست تغییراتی در پورت ها داده و یا آنرا بلوکه نموده که مشکل فوق نیز ناشی از آن است.

سلام بنده هم همه افزونه های smtp و چک میل رو امتحان کردم ، حتی بازدید کننده ای که کامنت میزاره ، آگاه سازی به ایمیل جیمیل و ... نمیاد با اینکه تیکش فعاله اما به ایمیلی که بر روی هاست ایجاد شده میاد مثل mymail@mydomain.com اما به سرویس دهنده های خارج از هاست مشکل داره حتی یه ساب دامین بدون قالب ایجاد کردیم تا ببینیم آیا مشکل از قالبه یا نه که بازهم مشکل داشت و چیزی دریافت نمی کردیم به پشتیبانی هاستینگ گفتم اما هنوز که هنوزه از روزی که گرفتم مشکل داره .

• RAMIN

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۹

sajadkasaie گفت:

سلام بنده هم همه افزونه های smtp و چک میل رو امتحان کردم ، حتی بازدید کننده ای که کامنت میزاره ، آگاه سازی به ایمیل جیمیل و ... نمیاد با اینکه تیکش فعاله اما به ایمیلی که بر روی هاست ایجاد شده میاد مثل mymail@mydomain.com اما به سرویس دهنده های خارج از هاست مشکل داره حتی یه ساب دامین بدون قالب ایجاد کردیم تا ببینیم آیا مشکل از قالبه یا نه که بازهم مشکل داشت و چیزی دریافت نمی کردیم به پشتیبانی هاستینگ گفتم اما هنوز که هنوزه از روزی که گرفتم مشکل داره .

دوست عزیز ایمیل وبسایت خودتون رو به وردپرس و افزونه های تماس معرفی کنید. بعد ایمیل سایتتون رو فوروارد کنید به جی میل یا غیره. تمام مشکلات ارسال ایمیل بدون استفاده از smtp حل میشه

• sadafi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴

سلام
    وقتتون بخیر
    من با عدم دریافت ایمیل از سمت کاربران سایت مواجه شدم!!!!!(فرم تماس با ما)
    در قسمت تنظیمات همگانی و نوشتن وردپرس، ایمیل مربوطه(یاهو) را وارد کردم
    اما هرچی تست میگیرم، ایمیلی دریافت نمیکنم
    هاست لینوکسی
    میل سرور یاهو

ممنون میشم راهنماییم کنید
    صدف بختیاری

• aliakbarmms1

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۰

سلام ببخشید این جا پیام دادم . یه مشکل بزرگی دارم کسی میتونه حلش کنه یه دنیا ممنون میشم .
    به ایمیل بنده فقط زمانی ایمیل ارسال میشه (از طرف دیگران) که ایمیل منو با www. شروع کنن ینی اگه بدون www ایمیلی برام بفرستن اون ایمیل بدست من نمیاد .چرا؟

درباره‌ی این موضوع