انجمن

مرورگر IE & Firefox  (۶ نوشته)

• z.s

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۱

سلام
    من از قالب https://smthemes.com/lightcafe/ استفاده میکنم
    اما در مرورگر IE 11 منو بالا و منو اصلی یک ثانیه نشان داده می شوند و بعد ناپدید میشه!!!!!
    و با compatibility view setting هم سایت قفل میکنه و نهایتا not respond میشه!
    و
    در مرورگر Firefox کلا در حالت موبایل مود نشان داده میشه!!!!

چکار میتونم بکنم ؟ لطفا راهنمایی ام کنید.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۱

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید یا با طراح قالب در ارتباط باشید یا با یک طراح در ارتباط باشید تا مورد را از نزدیک و با دقت کافی بررسی کند احتمالا باید مشکلی در استفاده از کد های جی کوئری برای ie پیش بیاد که این مشکل ایجاد میشه در ضمن این مسئله مستقیما به وردپرس ارتباط نداره و باید با طراحی که مسلط به HTML CSS JQuery هست صحبت کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    z.s
  • z.s

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۱

ممنون ، شما هم خسته نباشید.
    با طراح صحبت کردم میگه که قالب با ie مشکلی نداره ! شاید به خاطر استفاده کردن من از فونت و زبان فارسی باشه!
    به نظر شما ممکنه نصب قالب من روی وردپرس فارسی باعث این مشکل باشه!؟؟ یا ممکنه مشکل از زبان فارسی که من استفاده کردم باشه ؟
    واقعا نمی دونم چکار کنم!
    متاسفانه من طراح مسلط به HTML CSS JQuery این نمیشناسم ، طراح ها انجمنی مثل اینجا ندارن؟

• z.s

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴

مشکل Firefox با آپدیت کردن اون حل شد.
    ولی متاسفانه کشف کردم که مشکل از نصب سایت من روی وردپرس فارسی هست !!!
    سایت من فقط تا IE 8 با وردپرس فارسی درست کار میکنه و در ورژن های جدید ، منو اولیه و ثانویه ناپدید میشه!!!
    چون روی لوکال هاست وردپرس رو از wordpress.org گرفتم و نصب کردم و قالب هم نصب کردم و مشکلی وجود نداشت!
    با این نتیجه گیری ، نظرتون چیه؟
    آیا راهی برای حل مشکل وردپرس فارسی و قالبم با IE دارم یا مجبور میشم دیگه از وردپرس فارسی استفاده نکنم!؟

• z.s

آفلاین
    عضو
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۸

یه سوال دیگه در نسخه های وردپرس چه فایلی نسبت به IE تغییر میکنه ؟
    مشکل نشان ندادن منوهای من در IE با امتحان کردن قالبم رو ورژن های قدیمی تر وردپرس فارسی ر( حداقل یکی از دوتا منوهای بالا ی سایتم) حل میشه!
    چه فایلی در نسخه های وردپرس فارسی این تغییرات رو ایجاد میکنه؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۳

ورژن دموی سایت فاقد مشکل است و به خوبی نمایش داده می شود. آیا با نسخه دمو نیز چنین مشکلی دارید؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها