انجمن

مشکل در افزونه آماره وردپرس wp-statistics  (۵ نوشته)

• Samanwp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۴

موضوع از این قراره که این افزونه 3 تا مشکل داره:

1. با هر بار رفرش صفحه، به جای یک نفر، بیش از یک نفر رو به بازدید امروز اضافه می کنه!
    و این مقدار در سایت های من متغیره!
    در سایت امداد رایانه ایران ( http://www.iranpchelp.com ) با هر بار رفرش صفحه، به جای یک نفر، 3 نفر رو به بازدید امروز اضافه می کنه!
    و در سایت فروشگاهیم ( http://www.GoldenLiveShop.ir ) با هر بار رفرش صفحه، به جای یک نفر، 4 نفر رو به بازدید امروز اضافه می کنه!!!
    ( البته برای مشاهده آمار بازدید در سایت فروشگاهیم، باید روی یک محصول کلیک بشه که در سمت راست صفحه جدید، آماره وردپرس قابل مشاهده خواهد بود. )
    حالا همین صفحه جدید رو ( که آمار بازدید سایت، در سمت راستش قرار داره ) وقتی رفرش می کنید، آمار بازدید امروز به جای یک نفر، 4 نفر رو اضافه می کنه!!!
    ( البته قبلاً 6 نفر رو اضافه می کرد!!! اما الآن خود به خود شده 4 نفر!!! )
    باید چی کار کنم که درست بشه؟
    تنظیمات خاصی نسبت به ضریب نمایش با هر کلیک داره که باید از پنل مدیریت تغییرش بدم؟
    =========================================

2. مشکل دوم این افزونه در نمایش افراد آنلاینه! که درست کار نمیکنه!!!
    این مورد خیلی برام مهمه، اما نمیدونم چرا همیشه در هر دو تا سایتم، یا 1 رو نشونه میده، یا 0 رو!!!
    خیلی وقت ها شده که با چند نفر از مکان های مختلف به صورت تلفنی و هم زمان با هم در سایت هستیم، ولی هر بار که سایت رو رفرش میکنم، باز آمار بازدید آنلاین رو یا 1 نشون میده، یا 0 ...!
    خلاصه آمار بازدید آنلاینش درست کار نمیکنه :-(

3. مشکل سومش هم اینه که هر بار از پنل مدیریتی بیرون هستم و وارد محیط کاربری سایتم میشم، یهو آمار بازدید رو 7 - 8 تا اضافه میکنه!!! بلکه بیشتر...!!!
    یعنی هر بار که با یه مرورگر جدید وارد محیط کاربری میشم، یا با همون مرورگر قبلی خارج میشم و دوباره وارد میشم، یه همچین اتاق عجیب غریبی توی بازدید امروز میوفته!!!
    چی جوریه؟ اینم تنظیمات داره؟ یا از ایرادات افزونست؟
    ممنون میشم به هر سه تا مشکل این افزونه پاسخ بدید ( به ویژه از مدیریت و پشتیبانی محترم سایت )

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳

این پلاگین حاصل زحمات دوست عزیزمان آقای مصطفی صوفی می باشد.
    می توانید با ثبت نام در وبسایت wordpress.org، مشکلات فوق را در بخش پشتیبانی مربوط به همان پلاگین آن مطرح کنید.

موفق باشید

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵

افزونه جایگزین (البته اینم تخیلی نشون میده ولی در در اون حد فوقش 1/5 برابر میکنه)
    cystats
    اینم آرگوماناش:

<ul>

<li>تعداد مطالب : <?php cystats_countPosts($showmode=true); ?></li>
    <li>تعداد نظرات : <?php cystats_countComments($showmode=true); ?></li>
    <li>بازدید امروز : <?php cystats_countHits(today, $showmode=true); ?></li>
    <li>بازدید دیروز : <?php cystats_countHits(yesterday, $showmode=true); ?></li>
    <li>بازدید این هفته : <?php cystats_countHits(week, $showmode=true); ?></li>
    <li>بازدید این ماه : <?php cystats_countHits(month, $showmode=true); ?></li>
    <li>کل بازدیدها : <?php cystats_countHits(all, $showmode=true); ?></li>
    <!-- Translate To Wordpress By : Nulleds.Com -->
    <li>خروجی فید امروز : <?php cystats_countFeedreadersToday($showmode=true); ?></li>
    <li>ورودی گوگل امروز : <?php cystats_getSearchengineRefererCount($showmode=true); ?></li>
    <li>میانگین ارسال روزانه : <?php cystats_countAvgPostsPerDay($showmode=true); ?></li>
    <li>میانگین نظرات روزانه : <?php cystats_countAvgCommentsPerDay($showmode=true); ?></li>
    <li>افراد آنلاین : <?php cystats_countUsersOnline(); ?> نفر</li>
    <li>تبادل لینک با <?php cystats_countLinks($showmode=true); ?> سایت</li>

</ul>
  • mrn1414bmk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲

با سلام و خسته نباشید
    چند وقتی ست که افزونه آمار وردپرس برای من خطا میده
    خواستم اگه امکانش هست راهنماییم کنید
    ممنونم

این خطا رو نشون میده :
    خطا: افزونه آمار وردپرس نسخه پشتیبانی نشده PHP را شناسایی کرده است. افزونه بدون توابع نسخه PHP کار نمی‌کند.5.3.0و یا بالاتر! نسخه جاری PHP شما 5.2.17.

• arasooli2009

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵

با سلام و خسته نباشید
    من چند ساله با وردپرس کار میکنم
    ادرس سایتم
    kadkhodanet.com
    چند مدته وقتی میخام توی قسمت ویرایش کدها رو عوض کنم عوض نمیشه و خطا میده
    فکر میکنید مشکل از پوسته هستش ؟