انجمن

کندی سرعت وردپرس  (۷ نوشته)

• hasan05

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹

با عرض سلام . از زمان login شدنم به وردپرس کندی سرعت دارم.یعنی عملا هیچ کاری نمیتوم انجام بدم . قالب رو عوض کردم و افزونه هارو هم غیر فعال کردم ولی بازم مشکل حل نشد.چند روز هست ک اینجوریه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳

امکان داره سرعت مربوط به هاستت باشه یا شایدم ورژن پی اچ پی هاست با وردپرست ناسازگاره یا حتی امکانش هست یه کدی رو تو اچ تی اکسز اضافه کردید که اون باعث کندی شده

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hasan05
  • hasan05

آفلاین
    عضو
    ۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳

من دو هفتست که دارم با ورد پرس کار میکنم ، سرعتم خوب بود تا دو سه روز پیش که یه دفعه دیگه نه میتونم پستی رو قرار بدم نه عکسی رو اپلود کنم.کدنویسی رو بلد نیستم و برای همین هیچ کدی رو تو تو اچ تی اکسز اضافه نکردم.اگر امکانش باشه یوزر پسم رو براتون ارسال کنم شما یه نگاه بهش بندازید ممنون میشم؟؟؟

• hasan05

آفلاین
    عضو
    ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴

3dajoo گفت:
    امکان داره سرعت مربوط به هاستت باشه یا شایدم ورژن پی اچ پی هاست با وردپرست ناسازگاره یا حتی امکانش هست یه کدی رو تو اچ تی اکسز اضافه کردید که اون باعث کندی شده

با سرچی ک انجام دادم به جوابتون رسیدم ک امکان داره مشکل از هاست باشه .فقط برام این سوال بود که چرا بعد از دو هفته به این وضع دچار شدم که به این جواب رسیدم (چون تو هاست های رایگان منابع مشترک هست برخلاف هاستینگ ها که اختصاصی هست
    چون مصرف کم و زیاد میشه این میشه یک نواختی کیفیت رو مشاهده نمیکنید)
    ممنون به خاطر راهنمایی ها.

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۰

هاست هیا پولی هم اشتراکیه فقط didected server ها اختصاصین

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hasan05
  • esteki

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲

کاملا درسته .....

• vahid_hp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۸

منم همین مشکل رو دارم .....هاستم اختصاصیه به پشتیبانی تیکت زدم گفتن از هاست نیس راست هم میگفتن وقتی داشتم از هاستم مستقیم فایل دانلود میکردم سرعت خوبی داش وقت هایی هم که تو منوی ورد پرس میخوام چیزی اپلود کنم این ارورو میده ... بعضی وقت ها کلا دیگه منوی ورد پرس بالا نمیاد تازگیا وردپرس رو به 4.2.2 اپ کردم
    نمی تونم افزونه ها رو هم بروز کنم نمیشه چیزی اپلود کرد نمیشه پست گذاش ورژن php 5.3 تنظیمه .. تو منوی هاست هم نمیشه فایل زیپ رو اکترکت کرد اجازه نمیده .... لطفا راهنمایی کنید

پرونده خالی است. لطفاً پرونده‌ای قابل قبول بارگذاری کنید. این خطا ممکن است به‌خاطر غیرفعال کردن بارگذاری پرونده‌ها در php.iniه شما باشد٬ یا به‌خاطر تنظیم کردن post_max_size کوچک‌تر از upload_max_filesize در php.ini.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها