انجمن

مشکل در نمایش سایت  (۶ نوشته)

• suniran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۶

سلام به سروران عزیز،من روی سایتم ووکامرس رو نصب کردم و یک پوسته فعال کردم،در بعضی مواقع سایت رو که باز میکنم صفحه ایی پر از کدهای html نمایش داده میشه،انگار صفحه متنی باز کردیم،مگه یکی دوبار صفحه رو رفرش کنم تا سایت نمایش داده بشه،مشکل از کجاست؟
    نمونه ایی از چیزی که نمایش داده میشه ادرس سایت: aminshop.ir

ton-3-pc">ظ„ط§غŒط³ظ†ط³ ظ†ظˆط±طھظˆظ† ط³ظ‡ ع©ط§ط±ط¨ط±ظ‡

<li class="cat-item cat-item-160 cat-parent">ع©ط§ط³ظ¾ط±ط§ط³ع©ط§غŒ <ul class='children'>
    <li class="cat-item cat-item-164">ظ„ط§غŒط³ظ†ط³ ع©ط§ط³ظ¾ط±ط§ط³ع©ط§غŒ طھع© ع©ط§ط±ط¨ط±ظ‡
    <li class="cat-item cat-item-165">ظ„ط§غŒط³ظ†ط³ ع©ط§ط³ظ¾ط±ط§ط³ع©ط§غŒ ط³ظ‡ ع©ط§ط±ط¨ط±ظ‡

<li class="cat-item cat-item-132">طھط¨ظ„طھ
    <li class="cat-item cat-item-171">ظ„ط§غŒط³ظ†ط³ ط§ظپ-ط³غŒع©ظˆط± ط³ظ‡ ع©ط§ط±ط¨ط±ظ‡

</div>
    <h3 class="menu-toggle">ظ…ظ†ظˆ</h3>
    ط±ظپطھظ† ط¨ظ‡ ظ…ط­طھظˆط§
    <div class="mega-menu">
    <<div class="revolutionslider-inner">

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰

php احتمالا تو سرورتون ران نمیشه و یا از کار میفته چیز دیگه ای به نظرم نمیرسه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    suniran
  • suniran

آفلاین
    عضو
    ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۲

ممنون،طبق گفته شما این مشکل به هاست برمیگرده نه سی ام اس؟البته بگم نسخه وردپرس 4.2.2 هست اما پوسته مربوط به ورژنهای گذشته میباشد.که در داشبرد یک ارور نیز در این باره داده بود که پوسته با وردپرس همخوانی ندارد

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    ۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۳

میشه بپرسم واسه کدوم ورژن هست چون اگه اشتباه نکنم از ورژن 3.6 به بعد بخش پیوند ها از پیشخوان حذف شدند و اگه این واسه قبل از اونا باشه شاید پیوندارو داره فراخوانی میکنه منتها چون وجود ندارن ارور میده با پوسته پیشفرض خود وردپرس (2015) تست کنید ببینید آیا بازم این ارور پابرجاست اگه نبود که چارهای جز تعویض پوسته فعلی نیست یا بدید یه طراح واستون سازگار کنه با نسخه فعلی وردپرس
    با تشکر

• suniran

آفلاین
    عضو
    ۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲

من از پوسته MegaShop (shared on wplocker.com)ورژن: 1.3 استفاده میکنم،اون پیغامی هم که راجع به عدم همخونی رو میداد رو پنهان کرده بودم،الان نمیدونم از کجا فعالش کنم؟در وضعیت ووکامرس هم این پیغامها رو داره
    LoG
    ممنون میشم راهنمایی کنین

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    ۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰

آیا این فقط تو فروشگاه نشون میده اگه اینجوری باشه اول یه بکاپ بگیرید از سایت بعد فروشگاه (ووکامرس رو) حذف کنید دوباره بنصبید
    اگه مشکل داشتید پوستتون رو تغییر بدید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    suniran

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.