انجمن

مشکل در بارگذاری وردپرس در فولدر اصلی  (۴ نوشته)

• ali_talebian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۰

با سلام و عرض ادب
    دوستان عزیز بنده یک فرد مبتدی در امر وب هستم. چندیست تصمیم گرفتم سایتی را در فضای مجازی برای شرکتم ایجاد نمایم. از همین رو با کمک گیری از نرم افزارهای آموزشی در حال یادگیری و بکار گرفتن از ورد پرس در طراحی سایت هستم.
    برای بارگذاری سایت در فضای هاست با مشکلاتی زیادی روبرو شدم که با آزمون و خطا نسبت به رفع آنها اقدام نمودم. اما مشکلی که فعلا دارم این است که ورد پرس در فولدر اصلی سایت ( اگر درست بگویم) بارگذاری نشده است.
    آدرس سایت بنده از قرار زیر است:
    http://www.nanospace.ir
    اگر به سایت مراجعه فرمایید مشاهده می نمایید که در صفحه اصلی سایت دو گزینه وجود دارد که اگر بر روی گزینه nanospace کلیک فرمایید وارد صفحه اصلی سایت می شوید. یا اگر در آدرس سایت http://www.nanospace.ir/nanospace نوشته شود وارد سایت خواهید شد و این اصلا خوشایند نیست.
    لازم به ذکر است برای رفع این موضوع با کمک نرم افزار آموزشی فایل index.php را نیز دچار تغییر نموده ام ولی در بخش setting و زیر بخش جنرال و سایت site address نیز آدرس سایت را به http://www.nanospace.ir تغییر داده ام ولی مشکل همچنان باقیست.
    یک نکته دیگر که با به آن اشاره کنم این است که بنده فایل های روی کامپیوترم را با filezila به سرور منتقل نموده ام و در برنامه file zila من هیچ فولدری درست نکرده ام و فایل هایم را به آن فولدر منتقل نمایم و در حقیقت تمامی فایل ها در فولدر اصلی قرار دارد.
    ممنون می شوم اگر بنده را در این زمینه راهنمایی فرمایید.
    با تشکر.

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۱

دوست عزیز ابتدا برید پنل وردپرس تنظمیات همگانی آدرس هارو عوض کنید به آدرس دلخواه بعد زدن تایید ارور میده ولی مهم نیست حالا برید به هاستتون و فایلاهاتونو از پوشه nanospace/ که در فایل منیجر هست Move کنید به پابلیک اچ تی ام ال
    خواهید دید که مشکلتون حل میشه در صورت بروز مشکل
    این ایمیل بنده
    hamedsarabi@ymail.com

راستی شما دبیر ادبیات هستید :D

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ali_talebian
  • ali_talebian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶

3dajoo گفت:
    دوست عزیز ابتدا برید پنل وردپرس تنظمیات همگانی آدرس هارو عوض کنید به آدرس دلخواه بعد زدن تایید ارور میده ولی مهم نیست حالا برید به هاستتون و فایلاهاتونو از پوشه nanospace/ که در فایل منیجر هست Move کنید به پابلیک اچ تی ام ال
    خواهید دید که مشکلتون حل میشه در صورت بروز مشکل
    این ایمیل بنده
    hamedsarabi@ymail.com

راستی شما دبیر ادبیات هستید :D

سلام مجدد
    از راهنمایی تون سپاسگزارم.
    نه دبیر ادبیات نیستم :)) راستش خودم هم از طرز نگارشم خندم گرفت ولی حال نداشتم درست کنم.
    دستتون درد نکنه این مشکل رفع شد ولی الان مشکلی که پیدا کردم اینه که برنامه filezila با Server نمی تونه ارتباط برقرار کنه.
    بازم ممنون

• Mr .Hamed .Org

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶

خوب یوزر پس اف تی پی چک کنید ببینید ببینید درسته یا نه
    اگه درست بود که احتمالا سرور شمارو بلاک کرده یا مشکل سروره با هاستینگ مشورت کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.