انجمن

چند سوال درباره ی اکانت نویسنده سایت  (۷ نوشته)

• Mohammad P

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۷

سلام دوستان عزیز
    من مدتیه برای سایتم نویسنده میخوام ولی نمی دونم با چه افزونه ای برای نویسندم اکانت بسازم . ثبت نام تو سایتم غیرفعاله و امنیت سایتم در زمان حضور نویسنده خیلی خیلی مهمه . میخوام افزونه ای یا هر راه حل دیگه ای بهم بدید تا نویسنده نتونه خطری برای سایتم ایجاد کنه .
    ازونجا که خیلی روی محتوا حساسم خواستم ببینم آیا میشه کاری کرد که مثلا وقتی نویسنده پست گذاشت ، پست با تایید من وارد سایت بشه ؟

ممنون میشم بهم کمک کنید چون اطلاعاتم در این زمینه کمه
    مرسی

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۲

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید کاربر محترم مجدد اقدام به این شکل صحبت کردن و بی ادبی کردن نکید در غیر این صورت با ارجاع مطلب به مدیریت کل دسترسی شما برای همیشه بلا استفاده خواهد شد.

در ضمن به پنل ادمین وردپرس برید به کاربران افزودن کاربر رو بزنید و سطح دسترسی کاربر رو بزارید روی مشارکت کننده این طوری ایشون مطلب رو می نویسن و مدیر حتما باید منتشر کنه !
    باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

• Mohammad P

آفلاین
    عضو
    ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۰

شما اگه از همون اول جواب ما رو بدی ما درگیر نیستیم
    شما دارید اسم بزرگترین سیستم مدیریت محتوا جهانو تو ایران یدک می کشید و باید به سوالای کاربر جواب بدید نه اینکه ولش کنید به امان خدا .
    اگه از دست من ناراحتین نمی خواد منو اخراج کنید ، خودم دیگه اینجا نمیام و سوال نمی پرسم .
    یا علی

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱

Mohammad P گفت:
    شما اگه از همون اول جواب ما رو بدی ما درگیر نیستیم
    شما دارید اسم بزرگترین سیستم مدیریت محتوا جهانو تو ایران یدک می کشید و باید به سوالای کاربر جواب بدید نه اینکه ولش کنید به امان خدا .
    اگه از دست من ناراحتین نمی خواد منو اخراج کنید ، خودم دیگه اینجا نمیام و سوال نمی پرسم .
    یا علی

محمد جان عزیز دلم برادر گلم به این ماه مبارک رمضان با نام مسلم فلاح نیت قسم میخورم این انجمن تنها انجمن رسمی وردپرس فارسی در ایران هست اما متاسفانه افراد متخصصی کمی هستن که در این انجمن فعالیت دارن چرا که این انجمن به خاطر اینکه تایید شده از سمت wordpress.org می باشد قوانین خاصی دارد متاسفانه خودتون بر گردید و تاپیک های ایجاد کرده تون رو بخونید ما حرفی نزدیم شما هرطوری دوست داشتین به تندی با ما صحبت کردین خدایی نکرده ما که به شما بی ادبی یا بی احترامی نکردم به والله واسه من دلیت کردن کاری نداره منتهی ماه مبارک رمضان هست قصد کمک بوده ولی من به شخصه تو یه ماه هم 2000 تا سوال رو جواب دادم بقیه تاپیک ها رو مشاهده کنید متوجه میشید ! ولی شما دقت کنید بین بقیه اعضا و مدیران کل محترم کمتر وقت می کنن تا پاسخ بدن و اینکه قانون این انجمن اینکه که اعضا به هم کمک می کنن باور ندارید برید تو انجمن رسمی وردپرس wordpress.org عضو بشید و بعد یه سوال مثلا در بخش مشکلات پلاگین ها بپرسید که طراح پلاگین باید جواب بده می بینید شاید ! دو ماه طول بکشه واسه همین از شما خواهش می کنم یه مقداری محبت بیشتری داشته باشید به خدا باور کنید اگر کسی بتونه کمکی کنه مطمن باشید دریغ نمی کنه امید وارم توضیحات من ناراحتی شما عزیز بزرگوار رو رفع کرده باشه باتشکر
    ارادتمند: مسلم فلاح نیت

• Mohammad P

آفلاین
    عضو
    ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۸

amoozesh98com گفت:

محمد جان عزیز دلم برادر گلم به این ماه مبارک رمضان با نام مسلم فلاح نیت قسم میخورم این انجمن تنها انجمن رسمی وردپرس فارسی در ایران هست اما متاسفانه افراد متخصصی کمی هستن که در این انجمن فعالیت دارن چرا که این انجمن به خاطر اینکه تایید شده از سمت wordpress.org می باشد قوانین خاصی دارد متاسفانه خودتون بر گردید و تاپیک های ایجاد کرده تون رو بخونید ما حرفی نزدیم شما هرطوری دوست داشتین به تندی با ما صحبت کردین خدایی نکرده ما که به شما بی ادبی یا بی احترامی نکردم به والله واسه من دلیت کردن کاری نداره منتهی ماه مبارک رمضان هست قصد کمک بوده ولی من به شخصه تو یه ماه هم 2000 تا سوال رو جواب دادم بقیه تاپیک ها رو مشاهده کنید متوجه میشید ! ولی شما دقت کنید بین بقیه اعضا و مدیران کل محترم کمتر وقت می کنن تا پاسخ بدن و اینکه قانون این انجمن اینکه که اعضا به هم کمک می کنن باور ندارید برید تو انجمن رسمی وردپرس wordpress.org عضو بشید و بعد یه سوال مثلا در بخش مشکلات پلاگین ها بپرسید که طراح پلاگین باید جواب بده می بینید شاید ! دو ماه طول بکشه واسه همین از شما خواهش می کنم یه مقداری محبت بیشتری داشته باشید به خدا باور کنید اگر کسی بتونه کمکی کنه مطمن باشید دریغ نمی کنه امید وارم توضیحات من ناراحتی شما عزیز بزرگوار رو رفع کرده باشه باتشکر
    ارادتمند: مسلم فلاح نیت

متاسفم بابت رفتار تندم
    شاید به خاطر این که خیلی عصبانی بودم این طوری شد
    هرچند زیاد متخصص نیستم ولی انشالله ازین به بعد سعی می کنم تو این انجمن فعالیت کنم تا بتونم یه کمک کوچیکی کرده باشم .
    فقط اگه میشه تاپیکو نبندید که سوالی در این مبحث پیش اومد بپرسم
    ممنون

• Mohammad P

آفلاین
    عضو
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۴

داداش طبق راهنمایی شما پیش رفتم و سطح دسترسی رو مشارکت کننده گذاشتم
    ولی الان اون شخص نمی تونه برای پست ها عکس بزاره + من میخوام فقط کامنت هایی که به پست های مربوطه رو جواب بده ولی تو این حالت همه ی کامنتا براش بازه .
    تو حالت کلی من میخوام نویسنده دارای دسترسی زیر باشه :
    1- پست هایی که میفرسته توسط خودم تایید بشه و نتونه پست هایی که خودم میزارمو تغییر بده .
    2- بتونه فایل و عکس و تصویرشاخص تو پستش بفرسته و به فایل های خودش دسترسی داشته باشه ولی نتونه فایل ها و عکس های غیر مربوط به خودشو پاک کنه .
    3- بتونه فقط کامنت های پست های خودشو ببینه و جواب بده .

اگه میشه یه راه حل برای مواردی که گفتم بدید ...

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶

سلام دوست من وقتتون بخیر

کافی هست نقش کاربر رو روی نویسنده تنظیم نمایید . تمامی موارد مورد نظرتون اجرا می شه و کاربر فقط به پست های خودش و تصاویر و رسانه های خودش دسترسی داره .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.