انجمن

مشکل لینک های سایت و باز شدن index of wordpres به جای آن ها  (۳ نوشته)

• stuporoje

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۰

سلام.
    وقتی لینک هایی مثل نوشتن دیدگاه یا عنوان دسته ها یا کلا هر لینکی به جز ورود به سایت رو میزنم صفحه ی indexof wordpress میاد و یه لینک هایی مثل اینا توش هست.
    Index of /wordpress
    • Parent Directory
    • license.txt
    • readme.html
    • wp-activate.php
    • wp-admin/
    چیکار کنم؟

آدرس سایتم اینه که نتونستن لینک کنم اینجا.
    stuporoje.ir

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۳

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید آیا شما از هاستینگ رایگان استفاده کرده اید ؟
    در ضمن علت اینکه وقتی وردپرس رو از حالت فشرده خارج می کنید باید هر چی داخل پوشه wordpress قرار میگیره رو کات کنید و بریزید تو خود public_html آیا این کارو انجام دادید ؟ اگر نه انجام بدید و تست کنید باتشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

تذکر : این یک تذکر برای تمام کاربران محترم می باشد . کاربر محترم پس از رفع مشکل در صورتی که خودتون حلال مشکل بودین با ذکر علت حل مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و در صورتی که با راهنمایی شخص ناظر یا سایر اعضا مشکل حل شد نیازی به توضیح مجدد نیست و صرفا با قرار دادن تاپیک در حالت حل شده مشکل حل شده محسوب میشه و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه

• stuporoje

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۸

سلام و ممنون از پاسختون.
    بله از اونجایی که اصلا نمیدونم هاستینگ یعنی چی :) از هاستینگ رایگان استفاده میکنم :) البته فکر نمیکردم مشکلی باشه.
    در مورد مشکلم فقط index.php رو بردم بیرون از پوشه ی wordpress وگرنه کلا سایت باز نمیشد.
    مشکل باز شدن لینک ها درست شد منتها هنوز تو گوگل وقتی اسم سایتمو میزنم صفحه ی Index of /wordpress
    میاد بعد میره سایت.اینو چه طوری حذف کنم؟ در واقع سایتم دو جور باز میشه. هم به صورت عادی هم با index of.
    مشکل معرفی کردن سایتم به گوگله؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.