انجمن

تغییر در بین کلمات برچسب  (۷ نوشته)

• facebok

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۸

سلام
    من میخوام یه تغییری تو بین کلمات برچسب انجام بدم اما نمیدونم واقعا چطوری باید انجام بدم خیلی خیلی هم برام مهمه
    مثلا ما به پستی که گذاشتیم برچسب میدیم برچسب(دانلود نسخه جدید نرم افزار لاین) اینو وقتی تو سمت آدرس مرورگر وارد میکنم به صورت (دانلود-نسخه-جدید-نرم افزار-لاین) در میاد من میخام کاری کنم که بجای این خط تیره ها + قرار بدم که به این صورت بشه (دانلود+نسخه+جدید+نرم افزار+لاین) حالا از کجا میتونم این کارو اجام بدم کجای کدهارو باید ویرایش کنم؟
    یه سوال دیگه هم دارم اینه محدودیت کلمات رو تو قسمت برچسب های پست بردارم مثلا من این برچسبو وارد میکنم(دانلود رایگان جدیدترین ورژن لاین برای کامپیوتر) وقتی اینو وارد میکنم تو برچسب ها ظاهرا ثبت میشه اما وقتی رو برچسب کلیک میکنم این برچسب ناقصه اسمش درسته ولی تو قسمت آدرس سایت اینطوری میشه:
    http://www.domain.com/tag/دانلود رایگان جدیدترین ورژن لاین
    فکر کنم که محدودیتی وجود داره که میخام این محدودیت رو بردارم به کامل نشون بده تو آدرس مرورگر که اینطوری بشه:
    http://www.domain.com/tag/دانلود رایگان جدیدترین ورژن لاین برای کامپیوتر

• facebok

آفلاین
    عضو
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴

کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳

سلام دوست عزیزم وقتتون بخیر و خوشی

گذاشتن خط تیره بین عبارت های برچسب در هسته وردپرس هست و نمی توان ان را تغییر داد . البته این سبک ، استاندارد جهانی هست و بهترین حالت نمایش فضای خالی بین عبارت ها خط تیره یا dash هست .

دلیل برچسب ایتقدر طولانی رو متوجه نمی شم ، برای سئو شما اصلا خوب نیست که برچسب ها اینقدر طولانی باشه .
    چیزی که شما به عنوان برچسب استفاده می کنید می بایست عنوان متن باشه مثلا : دانلود رایگان جدیدترین ورژن لاین برای کامپیوتر

اما برچسب باید بسیار کوتاه و نهایتا دو کلمه ای باشه ، مثلا : دانلود لاین ، لاین ، لاین کامپیوتر ، لاین جدید

کاربرد برجسب ها به صورتی هست که تقدیم حضور شما شد و داشتن برچسبی بسیار طولانی باعث افت رتبه شما خواهد شد .

موفق و پیروز باشید

• facebok

آفلاین
    عضو
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶

یه برچسب طولانی پر بازدید هست تو گوگل ایندکس شده حالا از وبلاگ اومدم به wp تو وردپرس نمیتونم اون تگ را اضافه کنم. میدونم برچسب طولانی زیاد جالب نیست. اگه میشه راه حلشو بگین چکار کنم؟؟

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۴

هیچ راهی برای ایجاد فضای خالی بین کلمات در آدرسهای اینترنتی وجود نداره چرا که آدرس های اینترنتی می بایست بهم پیوسته باشند و دلیل افزوده شدن خط تیره همینه .

• facebok

آفلاین
    عضو
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳

خط تیره گفتین که نمیشه به + تغییر کنه.
    خوب چطوری میشه تو یک برچسب کلمات بیشتری استفاده کرد؟

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴

علامت + در آدرس ها برای موتورهای جستجو و درخواست های آن ها بکار می رود . علامت - در همه آدرس ها به صورت استاندارد جایگزین فضای خالی Space است .

برچسب هر چه طولانی تر باشد اعتبارش کمتر است با این حال شما می توانید حتی یک جمله را نیز به عنوان برچسب اضافه کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.