انجمن

جستجو وردپرس  (۵ نوشته)

• jay-rch

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶

با سلام

من میخوام جستجو در وردپرس همزمان سه دسته را جستجو کند و بعد از جستجو 3 دسته را مطالبش را جداگانه نشان دهیم

مثلا در صفحه اول که میگوییم 4باکس داریم هر باکس مطالب یه دسته را نشان دهد

حالا تو جستجو هم 3 باکس باشه که اون کلمه که جستجو شده در این سه باکس نمایش داده شود هر دسته مطالبش براساس جستجو

با سپاس

ممنون

یا یکی دیگه هرکدوم را بلد بودید و امکان پذیر بود بگید

اینکه سه دسته داریم سرچ هم داریم

حال سرچ کردیم یه کلمه ای و پست ها نمایش داده شد براساس کلمه ای که سرچ کردیم

حال همون سرچ را در دسته دیگه که رفتم نشان دهد یعنی از دوباره سرچ نشه دسته هم که عوض شد همون سرچ باشد مثل گوگل کلا بگم

حالا من میگم دسته شاید طور دیگه بشه و بگید کلا میخوام مطالب دسته ها از هم جداگانه نمایش داده بشه در صفحه پس از سرچ

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۹

سلام دوست من ، باید تابع اختصاصی برای جستجو نوشته بشه و عبارت جستجو رو در کتگوری ای دی همون دست ای که متعلق به یک باکس هست انجام بده و نتیجه کوئری رو نمایش بده و اگر روی دسته دیگه ای کلیک شد ، عبارت مورد جستجو که در تابع ما ذخیره هست اکنون روی دسته ی جدید از باکس دیگر اعمال بشه و نتایج جستحو رو برای دسته جدید نشون بده .

ارادتمند

• jay-rch

آفلاین
    عضو
    ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۹

ParkWP.com گفت:
    سلام دوست من ، باید تابع اختصاصی برای جستجو نوشته بشه و عبارت جستجو رو در کتگوری ای دی همون دست ای که متعلق به یک باکس هست انجام بده و نتیجه کوئری رو نمایش بده و اگر روی دسته دیگه ای کلیک شد ، عبارت مورد جستجو که در تابع ما ذخیره هست اکنون روی دسته ی جدید از باکس دیگر اعمال بشه و نتایج جستحو رو برای دسته جدید نشون بده .

ارادتمند

خب آقا من بلد نیستم
    چطوری میتونی کمکم کنی؟؟؟
    توابع را بهم میگی که اینکار را بکنم؟

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶

سلام دوست عزیزم وققتون بخیر

ما اینجا فقط راهنمایی می کنیم و کار کدنویسی در انجمن پشتیبانی معمولا انجام نمی شود .

کدنویسی مد نظر شما در اصطلاح یک کد نویسی جداگانه یا Custom Work i هست که دوستان توسعه دهنده می تونن با دریافت هزینه برای شما انجام بدهند .

موفق و پیروز باشید

• jay-rch

آفلاین
    عضو
    ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷

ParkWP.com گفت:
    سلام دوست عزیزم وققتون بخیر

ما اینجا فقط راهنمایی می کنیم و کار کدنویسی در انجمن پشتیبانی معمولا انجام نمی شود .

کدنویسی مد نظر شما در اصطلاح یک کد نویسی جداگانه یا Custom Work i هست که دوستان توسعه دهنده می تونن با دریافت هزینه برای شما انجام بدهند .

موفق و پیروز باشید

خب معرفی کنید تا صحبت کنم مبلغش هرچه قدر بشه میپردازم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها