انجمن

انتقال سایت از هاست دایرکت ادمین به سی پنل  (۶ نوشته)

• Adm Morteza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۳

با سلام خسته نباشید
    من قبلا از یک شرکت دیگه هاست میگرفتم دایرکت ادمین بود یه بکاپ کلی ازش گرفتم با پسوند .tar.gz بعد مهلتش تموم شد یه هاست جدید گرفتم که سی پنله حالا پشتیبانی میگه:
    (این بک آپ سی پنل نیست و مربوط به دایرکت ادمین هست در نتیجه توسط سیستم بک آپ سی پنل قابل ریستور نیست.)
    حالا من چیکار کنم؟

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۶

سلام دوست عزیزم وقتتون بخیر

حتی اگر بک آپ شما سی پنل هم نیست ، مسئول هاستینگ جدید موظف هست اون رو برای شما بازگردانی کنه به صورت رایگان .

از کدوم شرکت بی مسولیتی شما هاست خریدین که اینجوری به شما گفتن ؟

علاوه بر این اونها به سرور دسترسی دارن و در SSH ب اسانی می تونن فایل رو باز گردانی کنن و حتی اسکریپت های تبدیل بک آپ دایرکت ادمین به سی پنل هم هست .

با این وجود برای بازگردانی به دو آیتم فایل ها و دیتابیس نیاز دارند که هر دو آیتم در بک آپ دایرکت ادمین شما هست .

باز هم تاکید می کنم خود شرکت هاستینگ جدید وظیفه داره این کار به صورت رایگان برای شما انجام بده و اگر این کار رو انجام نمی دن ازشون هاست نخرید چون در آینده با این پشتیبانی ضعیف به مشکل بر می خورید .

• Adm Morteza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲

سلام
    اول از همه تشکر میکنیم بابت پاسخگویی با حوصلتون،بعد منم همینا رو بهشون گفتم بعد اونا گفتن دستی میشه البته دستی ده هزار تومن خرج داره منم کلا قید اون هاستینگ رو زدم! از یه هاستینگ دیگه گرفتم اونا رایگان برام ری استور کردن ولی خیلی برام جالب بود که اونا زیر پلن هاشونم نوشته بودن:
    "وب سایت خود را به ما منتقل کنید!
    در صورتی که هم اکنون صاحب وب سایت میباشید و مایل هستید، میزبانی خود را به ما منتقل کنید، این موضوع را از طریق تیکت پشتیبانی به کارشناسان ما اطلاع دهید تا به رایگان وب سایت شما را منتقل کنند."
    بعد که من اینو بهشون میگم میگن:
    "بله انتقال از سی پنل کاملا رایگان هست، همان طور که در پاسخ قبل گفتم انتقال دستی هزینه دارد، قطعا اگر ابزار انتقال دایرکت ادمین به سی پنل توسط سی پنل ارائه شود انتقال از دایرکت ادمین نیز رایگان صورت میگرد.

در صورتی که به این منظور سرویس را تهیه کردید و تمایل به فسخ سفارش دارید لطفا شماره شبای حساب بانکی خود را جهت فسخ سفارش و عودت هزینه قرار دهید."
    منم گرفتم فسخ کردم!

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶

سلام وقتتون بخیر دوست من .

خوب کاری انجام دادید . پشتیبانی و مسولیت پذیری یک هاستینگ فوق العاده مهم است و این ها حرفه ای نبودند .

موفق و مؤید باشید

• cherikmusic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳

با سلام.
    من مهدی حسینی مدیر وبسایت رسانه ی چریک موزیک هستم.خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.
    یوزر و پسورد هاست سایت من دست کسه دیگه ای هست و هرچقدر سعی کردم با ایشون تماس بگیرم نتونستم.
    من با یک ایمیل دیگه یک هاست "رایگان" ثبت کردم و میخواستم بدونم چطور باید اون هاست قبلی یه یوزر و پسوردش رو ندارم رو حذف و این هاست جدید رو برای سایت انتخاب کنم؟

• طراحی بنر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸

باسلام
    دوست خوبم ، هر شرکت هاستینگی موظف به بک آپ وریستور هاست از سی پنل به دایرکت ادمین وبرعکس هست ، وباید این کار رابرای هر کاستومری انجام بده وپشتیبانی کنه ، موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.