انجمن

عدم افزوده شدن پست های جدید در هوم پیج سایت  (۱۰ نوشته)

• sasanb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸

سلام دوستان
    حدود یک هفته هست وقتی سایتمو آپدیت می کنم و پست های جدید ارسال می کنم این مطالب تو صفحه اصلی سایتم اضافه نمیشه از دوستان میخوام منو راهنمای کنن چون بازدید کننده هام کم شدن فک می کنن سایت بروز رسانی نمیشه !
    اینم اسکرین شات مشکل ...

http://www.uplooder.net/img/image/34/5feb176e080954c08fbabdbec0fec423/sshot-1.png

http://www.uplooder.net/img/image/85/12e499df8aeabf679db6ad9899861ff8/sshot-2.png

• پشتیبانی پارک وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱

سلام دوست عزیزم ، مشکل از کش هست احتمالا . افزونه های کش رو خالی و غیرفعال کنید .
    احتمال دیگخ مشکل در خرجی لوپ وردپرس برای صفحه اصلی هست که می بایست بررسی بشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    sasanb
  • sasanb

آفلاین
    عضو
    ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸

ParkWP.com گفت:
    سلام دوست عزیزم ، مشکل از کش هست احتمالا . افزونه های کش رو خالی و غیرفعال کنید .
    احتمال دیگخ مشکل در خرجی لوپ وردپرس برای صفحه اصلی هست که می بایست بررسی بشه

دوست عزیز میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟
    من افزونه کش رو وردپرسم ندارم که بخوام غیر فعالش کنم کل افزونه های فعال اینان :
    Akismet
    فرم تماس 7
    Countdown Widget
    Google XML Sitemaps
    One Click Close Comments
    Print Friendly and PDF
    Random Text
    Really Simple CAPTCHA
    Recent Tweets Widget
    TablePress
    WP Content Copy Protection & No Right Click
    WP Hide Post
    وردپرس یولایک

و دیگه اینکه من تغییری در وردپرس ندادم تازگیا خودش خود به خود اینطوری شد ...

• cherikmusic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸

با سلام.
    من مهدی حسینی مدیر وبسایت رسانه ی چریک موزیک هستم.خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.
    یوزر و پسورد هاست سایت من دست کسه دیگه ای هست و هرچقدر سعی کردم با ایشون تماس بگیرم نتونستم.
    من با یک ایمیل دیگه یک هاست "رایگان" ثبت کردم و میخواستم بدونم چطور باید اون هاست قبلی یه یوزر و پسوردش رو ندارم رو حذف و این هاست جدید رو برای سایت انتخاب کنم؟

• sasanb

آفلاین
    عضو
    ۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰

این امکان نیست که مشکل از هاست باشه؟

• alirezafr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۷

سلام بچه ها خسته نباشید یه راهنمایی کنید لطفا ممنون میشم
    من یه سایت دارم با یه سری برگه و دسته... سایت من یه برگ اول داره و یه برگ مخصوص نوشته ها
    حالا مشکل از اینجا شروع میشه که میخوام توی یکی از دسته ها چندتا مطلب بنویسم که توی صفحه نوشته ها (نه توی صفحه اول) نمایش داده نشه! حالا باید چیکار کنم؟ راهنمایی کنید لطفا

• alirezafr

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۴

کسی نبووووود؟بابا لازم دارم یکی ج بده!!!

• cherikmusic

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱

alirezafr گفت:
    کسی نبووووود؟بابا لازم دارم یکی ج بده!!!

چند وقتی هست که پشتیبانی جواب گوی کسی نیست...منم به مشکل بزرگی برخوردم ولی کسی جواب نمیده

• aminbz

آفلاین
    مدیر
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸

cherikmusic گفت:
    با سلام.
    من مهدی حسینی مدیر وبسایت رسانه ی چریک موزیک هستم.خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.
    یوزر و پسورد هاست سایت من دست کسه دیگه ای هست و هرچقدر سعی کردم با ایشون تماس بگیرم نتونستم.
    من با یک ایمیل دیگه یک هاست "رایگان" ثبت کردم و میخواستم بدونم چطور باید اون هاست قبلی یه یوزر و پسوردش رو ندارم رو حذف و این هاست جدید رو برای سایت انتخاب کنم؟

alirezafr گفت:
    سلام بچه ها خسته نباشید یه راهنمایی کنید لطفا ممنون میشم
    من یه سایت دارم با یه سری برگه و دسته... سایت من یه برگ اول داره و یه برگ مخصوص نوشته ها
    حالا مشکل از اینجا شروع میشه که میخوام توی یکی از دسته ها چندتا مطلب بنویسم که توی صفحه نوشته ها (نه توی صفحه اول) نمایش داده نشه! حالا باید چیکار کنم؟ راهنمایی کنید لطفا

سلام
    سوالهاتون رو در تاپیک های جداگانه بپرسید نه در تاپیکی که مربوط به سوال دیگه ای هست
    موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۷

با سلام.
    من مهدی حسینی مدیر وبسایت رسانه ی ...

اگر مدارک کافی مبنی بر مدیریت سایت و یا مالکیت دامین را در اختیار دارید می توانید با مراجعه پلیس فتا مشکل را حل کنید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.