انجمن

مشکل سرعت وردپرس و در نهایت ایست سرور  (۳ نوشته)

• tirdad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۸

بنده یک سایت وردپرسی موزیک دارم با حدود 600پست من براش سرور یک گیگ گرفتم ولی باز کاری به پیش نمیره(سرور از همه جهات بررسی شده مشکل از اون نیست) ، آیا باید سرور رو تغییر بدم؟ در ضمن افزونه کش من هم سوپر کش هست ، اگه نیاز به تغییر سرور باشه که باید فاتحه وردپرس بخونم یعنی با 600 تا پست سایت یاتاقان میزنه؟؟؟
    مثلا سایت دانلود ها چه کرده هم سرعتش خوبه با اینهمه پست؟
    لطفا کمکم کنید

• آوای بورالان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳

مسئله سرعت عوامل زیادی رو برای بررسی طلب میکنه
    از سرور تا قالب سایت و پلاگینهای وردپرس همگی میتونن موثر باشن، میزان ترافیک هم در سایت های دانلود عامل مهمیه، تعداد رخواستهای دانلود معمولا روی سرعت عمومی سیستم هم تاثیر میگذارند، که معمولا با ارتقا سخت افزار و لینک سرور مشکل کمتر میشه

• aminbz

آفلاین
    مدیر
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۵
    ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱

tirdad گفت:
    بنده یک سایت وردپرسی موزیک دارم با حدود 600پست من براش سرور یک گیگ گرفتم ولی باز کاری به پیش نمیره(سرور از همه جهات بررسی شده مشکل از اون نیست) ، آیا باید سرور رو تغییر بدم؟ در ضمن افزونه کش من هم سوپر کش هست ، اگه نیاز به تغییر سرور باشه که باید فاتحه وردپرس بخونم یعنی با 600 تا پست سایت یاتاقان میزنه؟؟؟
    مثلا سایت دانلود ها چه کرده هم سرعتش خوبه با اینهمه پست؟
    لطفا کمکم کنید

سلام
    ابتدا اینکه میزان رم و سی پی یو تون مهم هست، اینکه چند گیگ جا داره مهم نیست،
    دوم اینکه چقدر از کاستوم فیلدها توی وردپرس استفاده میکنین تاثیر بشدت زیادی روی مصرف رم سرورتون داره،
    درمورد اینکه سایتهای دانلودی چه کار میکنند، اونها سرورهای بالای 40..50 گیگ رم دارند و همچنان هم کم میارن،
    موفق باشید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.