انجمن

افزودن نقل قول ( وردپرس پیشرفته )  (۲ نوشته)

• saman123

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۴

با سلام
    اساتید بزرگوار خدا قوت
    من وردپرس رو خیلی سیستم خوب و قوی میدونستم , واقعا هر مشکلی پیش میومد راحت حل میشد اما الآن دو سه روزه میخوام ی کاری بکنم که بجای دکمه پاسخ دکمه نقل قول بیاد ولی نمیشه که نمیشه ،
    ی افزونه نقل قول هست که واقعا خیلی جالبه !!!!!!! خیل جالبه !!! باید بخش نظرات تو در تو کار کنه تا این افزونه کار کنه
    مثال
    میدونید چجوری میشه؟؟؟؟ به مثال زیر توجه کنید

نظر اصلی : این یک نظر تست هست

این یک نظر تست است

پاسخ به این یک نظر تست است
    پایان
    ببینید در کامن نظر اصلی دوبار تکرار شده ، آخه خداییش نظرات توو در توو نقل قول میخواد !! توو نظرات توو در تو که نظر اصلی هست .
    اینارو گفتم چون توو هر انجمن پشتیبانی رفتم این افزونه نقل قول رو بمن معرفی کردن
    این امکان بطور پیش فرض در جوملا هست ولی در وردپرس نیست
    من میخوام بخش نظرات سایتم بشه مثل انجمن ، مثل مثلا انجمن مای بی بی که وقتی کاربر روی دکمه پاسخ کلیک میکنه نظر اصلی بین دو تگ <quote> قرار بگیره و نفر دوم براحتی پاسخ بده ( این نظر بیاد و بشه آخرین نظر ) دقیقا مثل انجمن
    بنظرتون میشه؟؟؟؟ در وردپرس امکانش هست؟؟؟ اگر کسی هست که اینکارو برام انجام بده هزینه رو بمن اعلام کنه ممنون میشم
    من تعجبم چرا دوستان که افزونه مینویسند تاحالا این افزونه رو ننوشتند
    شاید بگین نمیخواد اینکارو بکنی ولی من به این امکان نیاز دارم چون برای سایت هواداران هست و نظرات بالاست ، یعنی یهو توو ی خبر سیصدتا کامنت میخوره حالا شما فرض کن نظر شما کامنت 150 هست و پاسخش بصورت تو در تو ( آیا شما میتونی نظرت رو پیدا کنی که پاسخ یا انتقادت رو ببینی؟؟ )
    ممنون
    راستی چجوری برای نظرات شماره بذارم ، هر نظر یک شماره ؟؟؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • erfan3776

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۷

سلام دوست عزیز
    توی فایل comments.php باید این تغییراتو ایجاد کنی و استایل بهش بدی زیاد سخت نیس
    مثلا اونجا میاد به نظرات ای دی میده و شما باید براش تعریف کنی اول هر پاسخ اون نظر نمایش داده بشه،یا متن نظر یا لینک به نظر...

درباره‌ی این موضوع