انجمن

مشکل هنگام نصب پوسته  (۲ نوشته)

• sunboyali

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵

درود دوستان
    من وقتی پوسته می خوام نصب کنم با ارور زیر مواجه میشم مشکل از کجاست درضمن درحال نصب روی لوکال هاست هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

این پوسته نیازمند یک پوسته‌ی مادر است. بررسی کنید که پوسته‌ی مادر نصب شده باشد.

پوسته‌ی مادر پیدا نشد. پیش از استفاده از این پوسته شما باید پوسته‌ی مادر، CherryFramework، را نصب کرده باشید.

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in C:\xampp\htdocs\chat\wp-includes\update.php on line 302

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in C:\xampp\htdocs\chat\wp-includes\update.php on line 466

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۳
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲

با سلام،
    وردپرس را حذف و مجددا نصب کنید.

موفق باشید...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.