انجمن

افزونه فرم ساز با قابلیت دریافت لیست از کاربر  (۴ نوشته)

• beginner1393

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۱

سلام
    برای سایت یک فرم ثبت نام درنظر گرفته شده که کمی پیچیده است.
    در این فرم اطلاعاتی نظیر نام و ... قرار دارد که می توان با فرم ساز های معمولی کار را انجام داد، اما ۳ قسمت از اطلاعات فرم ثبت نام بصورت لیست هستند، مثلا کاربر باید در فرم ثبت نام دوره های آموزشی که گذرانده را بنوسید و ممکن است چندین دوره را گذرانده باشد.
    برای این دست از فرم ها چکار باید کرد ؟!!!! موضوع دوم اینه که اطلاعات باید در سایت برای مدیر بر اساس نام کاربری شخصی که اطلاعات را وارد کرده قابل نمایش باشه و بازدیدکنندگانی که ثبت نام نکرده اند نتوانند فرم را پر کنند.
    نکته بعدی هم اینه که باید بشه از این فرم خروجی گرفت و اگر بشه ظاهر فرم را هم تغییر داد که عالی میشه ! مثلا بشه چندتا فیلد را جلوی هم قرار داد (اکثر فرم ساز ها فیلد ها را زیر هم قرار می دهند و امکان قراردادن ۲ فیلد در یک سطر وجود ندارد) یا بتوان آنها را در جدول قرار داد تا چیدمان درستی داشته باشند.

لطفا اگر افزونه ای با این مشخصات می شناسید معرفی کنید درغیر اینصورت راهنمایی فرمایید به چه شکل می توانم این افزونه را برای خود طراحی کنم(کمی برنامه نویسی با php را یاد دارم).

متشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش ساخت سایت از اول تا آخر
  • هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۳
    ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶

با سلام،
    همیشه افزونه های رایگان و موجود در نت که برای وردپرس برنامه نویسی شده اند نمی توانند تمام نیازهای یک وبمستر را برآورده کنند؛ لذا باید به شخص یا شرکتی سفارش دهید تا برایتان افزونه را بنویسند.
    در ضمن یادتان باشد، آشنایی با برنامه نویسی PHP برای برنامه نویسی افزونه وردپرس لازم می باشد ولی کافی نیست؛ زیرا باید به توابع و حلقه های سیستم مسلط باشید.

موفق باشید...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    beginner1393
  • beginner1393

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰

متشکر
    با هیچ افزونه موجودی نمی توان این کار را انجام داد ؟! هیچ راه حلی وجود ندارد ؟!
    افزونه های زیادی وجود دارد و تقریبا تمام نیاز ها را برآورده می کند فقط تنها مشکل من این است که لیست نمی توانم از کاربر دریافت کنم ! مثلا کاربر یعد از وارد کردن مشخصات خود، بتواند به تعداد فرزندانی که دارد اطلاعات (نام - جنسیت-سن و ...) فرزندان خود را نیز وارد کند !

• هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۷
    ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۸

با سلام،
    با مراجعه به این صفحه می توانید از افزونه عالی وردپرس برای نام نویسی کاربران سایت فیلدهای دلخواه تان را ایجاد کنید.

موفق باشید...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.